Nehoda komplikuje provoz na D1: Kamion vjel v plné rychlosti do auta silničářů

Brno - Provoz na dálnici D1 ve směru na Brno od brzkého rána komplikuje vážná nehoda kamionu. Nákladní auto před pátou hodinou ráno na 126. kilometru smetlo auto silničářů. Tvoří se kolony.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Kamion se srazil s tatrovkou, za kterou byl připojený vozík se světelnou šipkou, která varovala před zúžením dálnice. Nehoda se stala před pátou hodinou ráno.

Všechno nasvědčuje tomu, že šofér náklaďáku před srážkou vůbec nebrzdil a s tatrovkou silničářů se srazil v rychlosti blížící se sto kilometrů v hodině.

Náraz odmrštil tatru do příkopu, kde skončila na boku, kaamion pro změnu skončil s částečně utrženou kabinou. Řidiče kamionu odvezli s velmi vážnými zraněními zdravotníci do nemocnice v Brně.

Nehoda výrazně komplikuje provoz směrem na Brno. Dálnice totiž byla přibližně tři hodiny úplně uzavřená, nyní je směr z Prahy průjezdný jedním pruhem.

Policisté sice dopravu odklánějí na 119. kilometru z dálnice pryč, podle informací TV NOVA jsou ovšem ucpané i objízdné trasy. Podle portálu dopravniinfo.cz bude odstraňování následků nehody trvat minimálně do 10 hodin.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama