Při čelní srážce aut se zranily tři malé děti. Letěl pro ně vrtulník

Frýdek-Místek - Čelní srážka dvou osobních aut, tři zraněné děti - k takovému hlášení vyjížděli záchranáři a policisté v půl osmé ráno do Kozlovic na Frýdeckomístecku. Nakonec vzlétal i vrtulník.

Přidejte svůj názor

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie

Nehoda se stala na úzké cestě v Kozlovicích, respektive v místní části Bahenné, kterou z jedné strany lemuje les a z druhé pole. Čelně se tam srazila dvě osobní auta, Citroën a Honda. V prvním cestoval pětadvacetiletý muž, ve druhém osmatřicetiletá řidička s nezletilými dětmi.

Okolnosti a míru zavinění nehody policisté ještě vyšetřují. Nejprve bylo nutné postarat se o tři zraněné děti. Dvě vážně zraněné malé děti do nemocnice transportoval vrtulník, třetí lehce zraněné převezla sanitka.

Na místě jsme ošetřovali tři zraněné děti - dva chlapce a jednu dívku. Mladší z chlapců ve věkučtyř let utrpěl těžká zranění dolní končetiny. Sedmiletá dívka pak poranění mozku. Třetí z malých pacientů - chlapec ve věku devíti let, utrpěl poranění zad a hrudníku," popsal rozsah zranění mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Děti převážela právě řidička Hondy a zároveň matka všech tří dětí. Ta z nehody vyvázla bez zranění. Auta se srazila v nepřehledném místě - na silnici nebyly vidět ani brzdné stopy.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama