Felicia se dvěma mladíky vjela do cesty náklaďáku, jeden nepřežil

Mladá Boleslav - Škoda Felicia obsazená dvěma mladými muži vjela v úterý v noci v Mladé Boleslavi pod rozjetý nákladní vůz s přívěsem. Ten osobní auto sešrotoval, spolujezdec zemřel, řidič utrpěl vážné zranění.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Nehoda se stala před půl dvanáctou na křižovatce Průmyslové ulice s Havlíčkovou na rozhraní Mladé Boleslavi a Kosmonos.

Škodovka vyjížděla podle svědků z vedlejší silnice opatřené stopkou a při vypnutých semaforech vjela přímo pod rozjetý náklaďák mířící po výpadovce na Českou Lípu.

"Ozvala se strašná rána, pak jsem viděl, jak náklaďák tlačí tu felicii před sebou," řekl svědek. "Řidič vypadl z otevřených dveří, pomohl jsem mu na chodník, kde se ho ujali lidi. Ten druhý byl přimáčknutý sloupkem, sáhl jsem mu na krk, ale tep jsem necítil. Oba byli zakrvácení, tolik krve jsem v životě neviděl," dodal.

Během pár minut dorazila přivolaná pomoc. Hasiči museli spolujezdce vystříhat pomocí hydraulického zařízení. Záchranáři se ho pokoušeli oživit a přivolali na pomoc vrtulník. Jejich snaha však byla marná.

Řidič putoval do nemocnice s těžkým zraněním. Dvoučlenné posádce náklaďáku se nic nestalo, byla ale v šoku. Šofér navíc v marné snaze srážce zabránit porazil semafor. Zkoušku na alkohol měl negativní, zda pil řidič felicie, ukáže až test krve v nemocnici.

Okolnosti nehody prověřují policisté. Silnici na zhruba dvě hodiny uzavřeli, ale místo šlo bez potíží objet.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama