Řidič (26) narazil do stromu a utekl. Pět zraněných nechal v autě

Rohatec - Na cyklostezce mezi Ratíškovicemi a Rohatcem se v noci na sobotu stala vážná dopravní nehoda, která mohla skončit obrovskou tragédií. Podnapilý řidič narazil s vozem do stromu, poté z místa utekl. V autě nechal dalších pět zraněných lidí.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Partička šesti lidí v noci na sobotu nebrala ohled na bezpečnost a společně všichni vyrazili na cestu jedním autem. Řidič ale krátce po půlnoci ztratil kontrolu nad řízením a na cyklostezce mezi Ratíškovicemi a Rohatcem narazil do stromu.

Jako jediný vyvázl bez zranění. On ale nevolal záchranku, právě naopak. Vzal nohy na ramena a utekl pryč. Pětici mladých lidí ve věku kolem 20 let nechal napospas osudu.

"Jedna z dívek má těžké zranění ruky, ostatní naštěstí zranění lehká, s nimiž byli ošetřeni v nemocnici," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Stejně ale řidič spravedlnosti neutekl. Policisté ho kolem půl osmé ráno našli ve Vracově poblíž jeho bydliště. Vůbec je nepřekvapilo, že v době zadržení mladík ještě nadýchal. Měl v dechu 0,8 promile alkoholu.

"Policisté nehodu nadále vyšetřují," uvedl Malášek. Zjišťují, co bylo příčinou dopravní nehody, proč se řidič vydal právě po cyklostezce a proč měl ve vozidle více pasažérů, než je dovoleno.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama