Po srážce dvou aut na Přerovsku zemřeli tři lidé. Další jsou zranění

Přerov - Na Přerovsku se v neděli večer čelně srazila dvě osobní auta. Tři lidé na místě zemřeli, další tři skončili ve vážném stavu v nemocnici. Co přesně se na místě stalo, zjišťují policisté.

Přidejte svůj názor

Autonehoda
doporučujeme

Nehoda se stala na rovném přehledném úseku za Horní Moštěnicí směrem k nájezdu na dálnici D1. Jeden z řidičů podle všeho ve velké rychlosti napálil do protijedoucího vozu a náraz byl opravdu silný.

Auta se podle policie střetla na silnici I. třídy číslo 55 mezi Přerovem a Hulínem. "Vůz jedoucí ve směru od Hulína na Přerov ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozem," řekla dnes ČTK policejní mluvčí Marie Šafářová. Tah byl kvůli vyšetřování nehody uzavřen, policie dopravu odklání po objízdných trasách. Podle informací na dopravním serveru policie by měla být silnice 55 uzavřena do 23:00. "Okolnosti nehody, příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření," doplnila Šafářová.

Podle informací TV Nova na místě zemřeli tři lidé. Jestli šlo jenom o dospělé osoby, nebo bylo na některém ze sedadel smrti i dítě, není jasné. Někteří další účastníci nehody jsou ještě v péči záchranářů.

"Další tři zraněné osoby, z toho dvě středně a jedno velmi vážné zranění, po nezbytné přednemocniční neodkladné péči, zajištění, aplikaci příslušných léčiv a imobilizaci přepravili zdravotníci k navazující nemocniční péči na oddělení urgentního přijmu," uvedl mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

Loading...
Témata: Nehody aut
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama