Vážná nehoda dvou aut na Šumpersku: Čtyři zranění

Šumperk - Pět posádek Zdravotnické záchranné služby zasahovalo v sobotu brzo ráno u dopravní nehody na Šumpersku. Po srážce osobního vozu a dodávky utrpěly čtyři osoby zranění, z toho dvě ženy byly zraněny vážně.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

K nehodě došlo krátce po čtvrté hodině. Na silnici mezi obcemi Bukovice a Červená voda se čelně srazily osobní automobil a malá dodávka. Na místo hned zamířilo pět posádek záchranné služby.

"Volajícím bylo z místa nehody avizováno pět zraněných s výskytem těžkých poranění. Na místo byly tedy vyslány dvě posádky ze Šumperka a dvě posádky ze Zábřehu. O pomoc byla požádána i Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje, která vyslala posádku z Červené vody," informoval mluvčí olomoucké záchranky Zdeněk Hošák.

Zdravotníci našli na místě čtyři zraněné. "Žena středního věku byla po ošetření na místě a imobilizaci s podezřením na mozkolebeční a spinální poranění převezena k další diagnostice a léčbě do olomouckého traumacentra. Taktéž i mladá žena se závažným řezným poraněním na krku," popsal stav nejvážněji zraněných mluvčí Hošák.

Další dva účastníci nehody utrpěli naštěstí jen poranění lehčí povahy. S těmi je sanitky přepravily na urgentní příjem nemocnice v Šumperku.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama