Po prudkém čelním střetu zůstal řidič zaklíněný v autě, 5 zraněných

Uherské Hradiště - Ani sobota se neobešla bez nehod. Při vážné nehodě na Uherskohradišťsku se odpoledne zranilo pět lidí, z toho dvě děti. Hasiči museli z jednoho vozu vyprošťovat zaklíněného řidiče, kterého poté ošetřili zdravotníci.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

K vážné dopravní nehodě vyjížděli hasiči těsně před půl čtvrtou, po čelním střetu, při kterém se zranilo pět lidí, zůstal jeden z řidičů zaklíněný ve svém autě. Kvůli většímu počtu zraněných vyrazili k bouračce také tři sanitky.

První byla na místě dopravní policie, sanitky a hasičské vozy přijely téměř současně. Zdravotníci se ihned pustili do ošetřování zraněné rodiny s dvěma dětmi, která jela ve Fabii.

Hasiči se ve stejnou chvíli dali do vyprošťování zraněného řidiče, který zůstal zaklíněný za volantem auta Škoda Felicia.

"Hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a páteřní desky vysvobodili řidiče z vozu Škoda Felicia a předali ho k dalšímu ošetření zdravotníkům. Současně s těmito pracemi provedli protipožární opatření a odpojení akumulátorů vozidel. Uniklé provozní kapaliny zasypali sorbenty," uvedl k případu tiskový mluvčí hasičů Zlínského kraje Roman Žemlička.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama