Tragická nehoda: Náraz do stromu nepřežila dívka (†16), dva zranění

Mladá Boleslav - Vážnou dopravní nehodu s tragickými následky vyšetřují mladoboleslavští policisté. Mezi obcemi Bezno a Mělnické Vtelno havaroval osobní vůz se třemi dívkami, z nichž jedna na následky těžkých zranění na místě zemřela.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Renault Laguna sjel zatím z nezjištěných příčin po projetí pravotočivé zatáčky ze silnice a narazil do vzrostlého stromu. Náraz byl tak prudký, že z vozidla doslova vytrhl celý motor a vůz se ještě několikrát otočil, než zůstal v příkopě převrácený na střechu.

V autě jely tři ženy, z nichž dvě utrpěly vážná poranění. Jednu zraněnou musel do nemocnice transportovat vrtulník letecké záchranné služby, druhou odvezla sanitka. Třetí dívka už bohužel takové štěstí neměla a náraz do stromu nepřežila.

„Krátce před půl devátou došlo k tragické dopravní nehodě, při které utrpěla šestnáctileté dívka smrtelná zranění, kterým na místě podlehla," sdělil mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa.

Podle jeho slov je příčina dopravní nehody předmětem dalšího šetření, přičemž jednou z prověřovaných verzí je podle nepřizpůsobení rychlosti povaze vozovky. Nehodu vyšetřují mladoboleslavští kriminalisté.

Na místě neštěstí zasahovalo také několik jednotek hasičů. Ti policistům asistovali při zajištění místa nehody, provedli nasvícení a dále likvidovali její následky.

Ředitel místních hasičů Jan Hadrbolec uvedl, že v době příjezdu hasičských jednotek už na místě zasahovala hlídka policie a kolemjedoucí lékař, kteří zraněným poskytovali první pomoc. Dvě ženy se nacházely mimo vozidlo, třetí, která zůstala uvnitř, při nehodě bohužel zemřela.

Smutnou ironií osudu se havárie stala jen pár metrů od místa, kde malý pomníček připomíná podobnou událost, při které před dvěma lety rovněž při dopravní nehodě vyhasl další lidský život. Silnice byla kvůli vyšetřování a likvidaci následků nehody na několik hodin uzavřena. Policisté tak odkláněli dopravu na objízdnou trasu.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama