V části Prahy kolabuje doprava. Štěrboholskou spojku ucpal nabouraný kamion

Praha - Havarovaný kamion několik hodin blokoval Štěrboholskou spojku v Praze. Naboural ve zúžení a je obtížné ho vyprostit. Po frekventované spojce se tak jezdilo pouze kyvadlově a ve městě se tvořily dlouhé kolony.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Nehoda se stala před 4:00 na Štěrboholské spojce na úrovni Europarku, kamion se podařilo vyprostit před 9:00. Zraněného řidiče odvezla záchranná služba do nemocnice,

Nakloněný kamion na svodidlech poškodil i lampu veřejného osvětlení a příprava na vyprošťování nebyla snadná. "Z kamionu neunikaly žádné provozní kapaliny a bylo žádoucí, aby to tak zůstalo," uvedla mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.

Hasiči museli odstranit asi 30 metrů svodidel, které kamion poškodil, pracovníci firmy Eltodo museli odpojit od elektřiny sloup veřejného osvětlení. "Pomocí jeřábu pak hasiči kamion nadzvedli a přivolaná firma se speciálním vyprošťovacím zařízením kamion ze svodidel odtáhla," sdělila Adamcová.

Podle informací Národního dopravního informačního centra jsou už zprovozněny dva jízdní pruhy ve směru na Černý Most a jeden ve směru do centra.

Loading...
Témata: Nehody kamiónů | Praha
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama