Auto srazilo v Opavě ženu a dvě děti jdoucí do školy, chlapec je vážně zraněn

Opava - Osobní auto dnes ráno srazilo na přechodu v Opavě ženu a její dvě děti mířící do školy. Osmiletý chlapec utrpěl těžká zranění. Policisté hledají svědky, přihlásit se mohou prostřednictvím linky 158.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nehoda se stala okolo 07:45 nedaleko školy v Opavě-Kateřinkách. Řidič (19) podle mluvčího policie René Černohorského přehlédl skupinku přecházející silnici. "Tvrdí, že jej oslnilo slunce," řekl Černohorský.

Osmiletý chlapec utrpěl poranění hlavy a těžké zranění nohy. Záchranáři jej převezli do ostravské fakultní nemocnice. "U sedmileté dívky vyslovil zasahující lékař podezření na otřes mozku a byla předána na chirurgické ambulanci Slezské nemocnice v Opavě. Do stejného zdravotnického zařízení jsme transportovali také čtyřiačtyřicetiletou ženu, a to s poraněním hlavy. Její zranění se jevilo jako lehké," uvedl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Policisté nyní zjišťují okolnosti nehody. Provoz na přechodu pro chodce řídil na základě pověření opavského magistrátu pětašedesátiletý muž.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama