Na Vsetínsku se srazily dva fordy, zaklíněná spolujezdkyně zraněním podlehla

Vsetín - U Zašové na Vsetínsku se dnes odpoledne srazila dvě auta. Zranění utrpěli tři lidé, jedna žena po převozu do nemocnice zemřela.

Autonehoda

"Hasiči po příjezdu zjistili, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel značky Ford. Spolujezdkyně z červeného vozu byla už v péči zdravotníků a později ji transportoval do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby. Řidič červeného vozu vyvázl z kolize s drobnými zraněními. Dvě osoby v černém autě byly zaklíněny ve vozidle," uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Hasiči je vyprostili pomocí hydraulického zařízení. "Spolujezdkyně byla z vozu vytažena na páteřní desce, na které byla odvezena sanitkou do nemocnice," uvedl Žemlička. Řidička vozu opustila vozidlo po uvolnění dveří sama.

"Když si jeli hasiči vyzvednout páteřní desku do nemocnice, dozvěděli se, že spolujezdkyně z černého vozu Ford podlehla svým zraněním," řekl Žemlička.

Silnice byla z obou stran uzavřená v době, kdy přistával vrtulník. Okolnosti nehody policie zjišťuje.

Dálnice D1 na Prahu byla neprůjezdná kvůli nehodě

15.06.2021 11:49 Aktualizováno Dálnice D1 byla dnes za Velkým Meziříčím ve směru na Prahu asi 1,5 hodiny neprůjezdná kvůli havárii…

Související:

Právě se děje