Na Mělnicku se srazilo pět aut, mezi zraněnými jsou čtyři děti

Mělník/Aš/Brno - U obce Mlčechvosty na Mělnicku se dnes po poledni srazilo pět aut. Mezi osmi zraněnými jsou čtyři děti a těhotná žena. Nehoda tří osobních aut uzavřela dnes odpoledne na více než půl hodiny dálnici D2 ve směru na Brno na devátém kilometru.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Záchranná služba z místa nehody odvezla šest lidí. "Všichni utrpěli lehčí poranění a po ošetření na místě byli k dalšímu vyšetření převezeni do motolské nemocnice," řekla mluvčí záchranné služby Petra Effenbergerová. Další dva zraněné na místě ošetřili hasiči, utrpěli pouze drobná poranění.

Silnice spojující Mělník a Slaný byla v místě nehody téměř čtyři hodiny obousměrně uzavřena, provoz byl plně obnoven zhruba v 16:30. Policie dopravu odklání po vedlejších komunikacích. Podle webu dopravních informací v místě kolabuje doprava.

Nehoda na D2 se obešla bez zranění. Krátce po 14:00 byl provoz na trase obnoven. Problémy měli řidiči u Brna i na dálnici D1. Na 208. kilometru ve směru na Prahu byla po havárii auta neprůjezdná zpevněná krajnice.

Na silnici z Chebu do Aše se dnes odpoledne srazila dvě osobní auta. Na místo vyjeli i hasiči, kteří museli dva zraněné vyprostit z havarovaných aut. Na místo byl povolán i vrtulník záchranné služby.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama