Hromadná nehoda u Staré Boleslavi. Doprava na R10 se komplikuje

Praha - K hromadné srážce asi 15 vozidel vyrazily v pondělí ráno všechny složky integrovaného záchranného systému na rychlostní silnici R10 za Brandýs nad Labem. Vozidla se srazila ve směru na Mladou Boleslav, potvrdila informace Mediafaxu mluvčí hasičů Lenka Kostková.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Mluvčí uvedla, že se vozidla srážela na delším úseku a je to vlastně několik nehod za sebou. "Celkem to byly čtyři dopravní nehody, které byly od sebe padesát nebo třicet metrů," dodala mluvčí s tím, že nikdo neutrpěl vážná zranění.

Policisté kolem sedmé hodiny ráno uzavřeli směr na Mladou Boleslav na 14.4 kilometru a dopravu odklonili na desátém kilometru na Brandýs nad Labem.

Navíc ve druhém směru na Prahu se srazila další tři vozidla. Nehoda se obešla bez zranění.

Problémy s dopravou ve směru na Mladou Boleslav trvaly celé dopoledne. Kolem desáté hodiny policisté zprůjezdnili levý jízdní pruh, ale v okolí nehody i před sjezdem na Radonice, kam byla doprava odkláněna, se tvořily dlouhé kolony vozidel. V místě nehody se v odstavném pruhu nashromáždila nabouraná vozidla, která čekala na odtah. Doprava by měla být obnovena kolem poledne.

Příčinami nehod se zabývají dopravní policisté.

 

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama