Důchodce naboural několik aut, zraněním podlehl. Co mohlo tragédii zavinit?

Vnorovy - Na následky vážných zranění zemřel ve čtvrtek večer v nemocnici jednasedmdesátiletý řidič, který se ve Vnorovech na Hodonínsku dostal do kolize s několika vozy. Mediafaxu to v pátek sdělil policejní mluvčí Petr Zámečník.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

"Jednasedmdesátiletý řidič vozidla Audi v obci Vnorovy při průjezdu pravotočivou zatáčkou najel ve vysoké rychlosti do protisměru. Tam se bočně střetl s protijedoucím vozidlem Opel Astra. Následně se srazil s dalším protijedoucím vozidlem Škoda Octavia. Následkem střetu vozidla Audi s vozidlem Opel Astra došlo k utržení části levých předních dveří vozidla, které narazily do dalšího protijedoucího vozidla Renault Megane," uvedl mluvčí.

Řidič poté vyjel mimo silnici, kde narazil do rodinného domu.

Lehká zranění utrpěla čtyřčlenná posádka vozidla Opel. Během vyšetřování se zjistilo, že důchodce zavinil ještě jednu nehodu krátce předtím, než vjel do Vnorov. Narazil do zadní části před ním jedoucí dodávky.

Řidič na místě nehody nezastavil a vysokou rychlostí pokračoval dále.

Dechové zkoušky byly u všech účastníků nehod negativní, u vážně zraněného seniora policisté zkoušku nemohli provést.

"Policisté nařídili pitvu zemřelého řidiče, která by měla pomoci objasnit, zda za nehodou mohla být například nějaká zdravotní indispozice nebo třeba ovlivnění některou z návykových látek," dodal na závěr Zámečník.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama