Tramvaj v Praze přejela muže, jako zázrakem přežil!

Praha - Tramvaj najela v pondělí v noci v pražských Dejvicích na muže ležícího v kolejišti. Zpod soupravy ho museli vyprostit za pomoci jeřábu, sanitka těžce zraněného muže převezla do nemocnice, zjistila na místě agentura Mediafax.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nehoda se stala chvíli před půlnocí asi sto metrů od zastávky Hradčanská ve směru na Střešovice. Řidič tramvaje viděl ležícího člověka na poslední chvíli, ale podařilo se mu vůz ubrzdit kousek za místem střetu.

Muž zůstal zaklíněný pod soupravou, kterou musel nadzvednout přivolaný jeřáb. Teprve poté se hasičům a záchranářům podařilo zraněného vyprostit, ošetřit a přenést do sanitky. Muže převezli do nemocnice ve vážném stavu, podle prvních informací má těžce poraněnou hlavu.

Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté. Muž s největší pravděpodobností přecházel koleje a upadl. Krevní zkouška ve špitále ukáže, zda byl pod vlivem alkoholu.

Trať v místě nehody vede uprostřed čtyřproudé silnice a koleje nejsou zapuštěné ve vozovce, ale leží na pražcích na štěrkovém podloží. Je na ně zakázaný vstup, není zde tudíž ani přechod pro chodce.

Tramvajový provoz musel být na půl hodiny přerušen.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama