Příšerná nehoda: Řidič se rozmlátil o strom!

Kroměříž - K vážné dopravní nehodě došlo dnes odpoledne u obce Popovice na Kroměřížsku. Řidič škodovky narazil do stromu, že z auta skoro nic nezbylo. Nepřežil.

Ilustrační foto

Policie musela k hrůzně vypadající nehodě přivolat hasiče, protože řidič zůstal ve voze zaklíněn. Ti ho potom museli z vraku vyprostit pomocí hydraulického zařízení.

"Na místo události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Kroměříž s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu jednotky bylo potvrzeno zaklínění jedné osoby ve vraku vozidla. Na místě zasahovala také posádka zdravotnické záchranné služby", uvedl tiskový mluvčí hasičů zlínského kraje Libor Netopil.

Pro umožnění přístupu lékaře k zaklíněnému tělu museli hasiči použít hydraulického vyprošťovacího zařízení, kterým postupně odstřihávali jednotlivé části vraku vozidla.Po vyproštění těla bylo přítomným lékařem bohužel konstatováno, že osoba utrpěla zranění, která nebyla slučitelná s dalším životem.Všechny složky integrovaného záchranného systému zůstávají nadále na místě tragické události," doplnil mluvčí.

Dálnice D1 na Prahu byla neprůjezdná kvůli nehodě

15.06.2021 11:49 Aktualizováno Dálnice D1 byla dnes za Velkým Meziříčím ve směru na Prahu asi 1,5 hodiny neprůjezdná kvůli havárii…

Související:

Právě se děje