Auto na střeše, další rozmlácené o mostek. Silnice začaly namrzat

Mladá Boleslav - Období ledovek na silnicích má za sebou první karamboly, v neděli večer to nejvíce namrzalo ve středních Čechách. Na silnici z Mnichova Hradiště do Mimoně se auto rozbilo o mostek, o kus dál skončilo další na střeše.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Námraza se začala objevovat kolem 21. hodiny na Mladoboleslavsku. Až do čtvrt na jedenáct to odnášely jen plechy. Pak taxikář v passatu nezvládl u Dolní Krupé levotočivou zatáčku, vjel do příkopu a narazil do betonového mostku.

Ve zdemolovaném autě zůstal zaklíněný. Když ho přivolaní záchranáři dostali ven, byl sice při vědomí, ale jeho stav se začal zhoršovat. Proto přivolali vrtulník, který přistál asi padesát metrů od místa havárie. Zraněného dopravil do pražské ústřední vojenské nemocnice

O tři kilometry dál se o chvíli později na téže silnici vedoucí z Mnichova Hradiště na Mimoň převrátilo terénní suzuki. Auto skončilo na střeše v příkopu po smyku na rovné ale silně zledovatělé vozovce.

Dvojice seniorů vyvázla z karambolu nezraněna, jen s šokem. Nebýt pevné konstrukce vozidla, dopadli mnohem hůře. Takto mohli z azylu v policejním voze sledovat, jak během vyšetřování nehody projel kolem sypač a silnici posolil.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama