Zbytečná smrt na D1: Sáru (†16) a její maminku zabil bezohledný řidič

Brno - Minulý týden Česko šokoval Rakušan (53), který se u Brna řítil v protisměru a narazil do protijedoucího auta. Co bylo příčinou jeho šílené jízdy? A jaké jsou příběhy jeho dvou obětí?

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Třiačtyřicetiletá Gabriela V. a její šestnáctiletá dcera Sára jsou po smrti. Zabila je šílená jízda třiapadesátiletého řidiče, který pochází z Rakouska.

Sestra Sáry Karina (20) se nemohla dostavit ani na jejich pohřeb, protože musela být v nemocnici v Brně. Podle portálu pluska.sk má zlomené obě ruce. Že máma a její sestra nepřežily, jí oznámil zdrcený tatínek.

"V osudný den jsem jim volal, ale nezvedaly telefon. Byl jsem zrovna na Moravě. Šel jsem na policejní stanici v Břeclavi a ptal se, zda se náhodou nestala nějaká nehoda. Tam mi řekli tu hroznou zpráva," říká zdrcený muž, který přišel o manželku a dceru.

Spekulovalo se, zda měl řidič jedoucí v protisměru sebevražedné úmysly. Deník Blesk přišel s tvrzením, že penzista z obce Schrick u Mistelbachu trpěl demencí.

Vyšetřování celé tragédie ale pokračuje. Stále se čeká na výsledky toxikologického rozboru, který určí, co měl řidič v krvi.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama