V neděli 120 jízdenek na vlak do Vídně opět za 19 euro

Praha - České dráhy nabídnou v pondělí ve 14 hodin zákazníkům dalších 120 ČD TIPu do Vídně za 19 euro. Uvedly to ve středu České dráhy.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Prvních 120 ČD TIPů, se kterými zákazníci Českých drah vyrazí některou dubnovou neděli na výlet pendolinem z Prahy do Vídně a zpět, bylo minulé pondělí prodáno za rekordních 15 minut. Dopravce se proto dohodl s rakouskými kolegy a zcela mimořádně nabídne svým zákazníkům dalších 120 těchto akčních jízdenek. Jejich prodej na eShopu zahájí v pondělí 30. března ve 14 hodin odpoledne.

„Je vidět, že jsme novou nabídkou ČD TIP uhodili hřebíček na hlavičku. Lístky na první koncert Madonny v Praze byly pryč za hodinu, naše ČD TIPy zákazníci rozebrali za čtvrt hodiny,“ hodnotí s nadsázkou prodej akčních jízdenek výkonný ředitel pro marketing a komunikaci Aleš Ondrůj. „Vzhledem k tomu, že jde o vůbec první podobnou nabídku a zájem byl obrovský, oslovili jsme kolegy z ÖBB a v pondělí nabídneme našim zákazníkům dalších 120 ČD TIPů,“ dodává

Jízdenky ČD TIP je možné koupit pouze přes eShop Českých drah. Jsou zpáteční a platné jeden den, v tomto případě na dubnové neděle. Umožňují tak jednodenní cenově dostupný výlet do Vídně spojený například s návštěvou galerií nebo jiných památek. Cena 19 EUR je konečná nabídka včetně všech poplatků spojených se zpáteční cestou vlakem z Prahy nebo z Pardubic do Vídně.

Loading...
Témata: Vlaky
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama