Hlavní nádraží v Praze je paralyzováno. Stovky vlaků nepojedou

Praha - Z důvodu stržených trolejí je výrazně omezený provoz na hlavním vlakovém nádraží v Praze. Doprava je tak odkloněna na ostatní pražská nádraží, úplné zprovoznění očekávají dráhy kolem čtvrté hodiny odpolední, uvedla pro Mediafax tisková mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Kolem deváté hodiny dopolední vyjel z největšího českého vlakového nádraží rychlík směrem na Plzeň, neujel však ani několik set metrů a spolu se stržením trolejí zůstal stát napůl cesty do tunelu směr Smíchov.

Problémy by se měly podle vyjádření drah týkat až stovky vlaků. "Vlaky původně směřující na Hlavní vlakové nádraží v Praze končí svoji jízdu na jiných stanovištích a naopak. Například vlaky ve směru Ústí nad Labem budou vyjíždět z Holešovic a vlaky směrem Plzeň ze Smíchova," vysvětlila mluvčí s tím, že je cestujícím plně k dispozici webová stránka www.cd.cz nebo infolinka 840 112 113.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vlak na Blanensku usmrtil ženu, rychlíky Praha-Brno nabírají zpoždění

04.11.2018 20:19 Aktualizováno Vlak dnes v podvečer na hlavním tahu mezi Brnem a Prahou zachytil a usmrtil ženu. Neštěstí se stalo…

Vláda chce systém jednotných jízdenek, vyjde na 254 milionů

24.10.2018 14:07 Vláda chce systém jednotných jízdenek na železnici. Jeho zavedení a pětiletý provoz bude stát 254…

Spadlý strom zastavil vlaky mezi Prahou a Brnem, zpoždění jsou i hodinu

24.10.2018 10:42 Železniční dopravu mezi Prahou a Brnem zastavil dnes dopoledne strom, který spadl na koleje…

Smrt na železničních přejezdech: Česko je dle NKÚ nejhorší v Evropě,…

15.10.2018 08:55 Aktualizováno Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) se zaměřil na bezpečnost železničního provozu a cestujících v letech…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama