Nešťastný strojvedoucí: Sebevražedkyně mu skočila přímo pod vlak

Praha - Na poslední chvíli zahlédl ve čtvrtek ráno strojvedoucí osobního vlaku, jedoucího z Benešova do Horních Počernic, ženu, která mu náhle skočila pod vlak. Zabránit srážce už nešlo a nešťastnice na místě zemřela, potvrdil informace Mediafaxu mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Tragickou událost oznámil strojvedoucí krátce před sedmou hodinou ráno. „Srážka se stala u Borské ulice před odbočkou na Satalice," řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová. Na místo vyrazili policisté se záchranáři, kteří už ale nemohli nic dělat, pouze konstatovat smrt.

"Žena prozatím neznámé totožnosti utrpěla zranění neslučitelná se životem a podle výpovědi strojvedoucího spáchala sebevraždu," dodala mluvčí.

Dráhy okamžitě zastavily provoz na trati mezi Prahou – Lysou nad Labem a Kolínem. Vlaky v úseku Praha hlavní nádraží - Nymburk hlavní nádraží byly odkloněny.

Policisté podle mluvčí zjišťují totožnost osoby a příčinu srážky. Podle drážní inspekce se tragédie stala tam, kde lidé nemají co dělat.

Kolem tři čtvrtě na devět byl provoz na trati obnoven.

Témata: sebevražda | Vlaky
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Železniční provoz v Německu se pomalu vrací k normálu, stávka zasáhla 1400…

10.12.2018 16:33 Aktualizováno Železniční provoz v Německu, který výrazně narušila ranní výstražná stávka, se pomalu vrací k…

Stávka Deutsche Bahn omezila desítky vlaků v Česku, potíže mají hlavně…

10.12.2018 15:57 Stávka německých železničářů dnes zastavila nebo zpozdila několik desítek dálkových a regionálních…

Německo ochromila stávka na železnici, má dalekosáhlé dopady i na Česko

10.12.2018 08:23 Aktualizováno V celém Německu se dnes ráno zastavila dálková železniční doprava. O tomto kroku, který vedl i ke…

Masarykovo nádraží v Praze bylo téměř celý den mimo provoz, nastal chaos

18.11.2018 19:23 Aktualizováno Porucha trakčního vedení dnes časně ráno zastavila provoz na Masarykově nádraží v centru Prahy.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama