Chaos u brněnské Olympie: Tisíce aut tu stojí už několik hodin

Brno - K absolutnímu dopravnímu kolapsu došlo dnes odpoledne u brněnské Olympie. Tisíce aut tu už několik hodin stojí v obřích kolonách.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Naprostá apokalypsa, tak popisují brněnští řidiči dnešní dopravní situaci u nákupního centra Olympia. Patrně kvůli opravě silnice se tu vytvořily obrovské kolony a auta se z nákupního střediska nemohou dostat.

"U výjezdu z nákupáku se opravuje ve směru na Modřice silnice, druhou stranou se ale taky nedá, protože na mostě přes dálnici je také nějaké omezení," sdělil jeden z nespokojených řidičů.

"Celý areál parkoviště u Olympie je naprosto ucpaný, už tři hodiny jsem se nepohnul ani o centimetr," postěžoval si další z řidičů. Ucpané jsou všechny výjezdové cesty a auta se z parkoviště nemohou dostat.

Situaci zároveň komplikují auta, která k nákupnímu středisku přijíždějí. "Když ten stav vidí, raději znovu obkrouží kruháč a odjíždějí pryč. Tím pádem ale nemohou auta z parkoviště odjíždět," dodal jeden z mnoha naštvaných šoférů, kteří do redakce volali.

Podle řidičů se jedná o naprosté selhání managementu centra i policie, která organizaci dopravy nezvládla. Na místě přítomní policisté se teď chystají uzavřít příjezd k centru, jinak se odtamtud tisíce aut nedostanou ani za několik hodin.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama