Nehoda vlaku a dodávky blokovala frekventovaný přejezd ve Zlíně

Praha - Srážka vlaku a dodávky zablokovala ve čtvrtek dopoledne dopravu na jednom z železničních přejezdů ve frekventované části Zlína. Vážně vypadající nehoda se naštěstí obešla bez větších zranění, řidiče dodávky ošetřili záchranáři na místě.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

K nehodě osobního auta a vlaku poblíž nákupního centra vyrazili hasiči v 11:16, na místo dorazili o pár minut později. "Jak bylo po příjezdu na místo upřesněno velitelem zásahu, nejednalo se o osobní vozidlo, ale o dodávku," uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Libor Netopil.

Železniční nehoda se naštěstí obešla bez vážnějších poranění, cestující ani obsluha vlaku zraněni nebyli, řidič dodávky byl již po příjezdu hasičů v péči záchranářů.

Po zajištění nehody ještě policisté a hasiči v oblasti řídili provoz, protože ale nehrozilo další nebezpečí, zásah byl brzy ukončen. Co stálo za příčinou nehody, je zatím předmětem vyšetřování dopravních policistů.

Střet nezpůsobil komplikace pouze v silniční dopravě, zpožděná byla i železniční doprava. Vlaky v úseku Zlín - Malenovice - Zlín střet musely až do 13:30 čekat na odklizení následků nehody.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama