Pozor při cestě do Itálie: Kvůli válečné bombě se v neděli uzavře brennerská dálnice

Vídeň - Pokud vyrážíte na dovolenou do Itálie, připravte se na zdržení při průjezdu Brennerských průsmykem. Dálnice A22 bude v neděli na italské straně uzavřena, dopoledne tam pyrotechnici likvidují dvě letecké bomby z války.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Policie uzavře dálnici mezi Sterzingem a Brixenem v neděli v 07:00 SELČ a řidiče na ni nepustí dřív než v 10:30. Ve stejnou dobu bude uzavřena i silnice nižší třídy, která vede podél dálnice, a nepojedou ani vlaky z Innsbrucku přes Brennerský průsmyk do Bolzana.

První letecká puma poblíž dálnice byla nalezena koncem května při stavbě vodovodu, před týdnem nalezli dělníci v její blízkosti druhou nálož.

Uzavírka brennerské dálnice může ještě víc zkomplikovat cestu do Itálie o prvním prázdninovém víkendu. Už před jejím vyhlášením varoval rakouský autoklub ÖAMTC před tvorbou kolon na rakouské dálnici A13 z Innsbrucku do Brennerského průsmyku i na italské dálnici A22 z průsmyku dál na jih.

Témata: Itálie | Dálnice
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko se vzpamatovává z orkánu. Pojišťovny odhadují škody na desítky…

24.09.2018 21:56 Aktualizováno Celá ČR - Silný vítr, který hlavně v neděli večer a v noci na dnešek zasáhl Českou republiku,…

Provoz na D1 u Jihlavy zkomplikovala nehoda. Jeden mrtvý, přistával…

17.08.2018 14:40 Aktualizováno Jihlava - Na dálnici D1 u Jihlavy dnes havarovalo auto, jeden člověk zemřel. Nehoda komplikovala…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama