Peklo při cestě do Chorvatska. Dopravu komplikují uzavírky i akce

Praha - Pokud se v následujících dnech chystáte vyrazit na dovolenou autem, obrňte se trpělivostí. Nejen v okolních státech totiž dopravu zkomplikují uzavírky či chystané akce.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Podle dopravních expertů ÚAMK se opět dají očekávat kolony směrem k typickým rekreačním místům hlavně směrem do Chorvatska. V některých spolkových zemích Německa, například v Berlíně, Hamburku a Schleswig-Holstein, a v Nizozemsku začínají prázdniny a dovolené. Kromě toho se konají velké akce.

Zavřené dálnice v Německu

Od pátku 22.7. do soboty 23.7. bude uzavřena dálnice A7 ve směru na Hannover mezi exity Rhüden a Derneburg/Salzgitterl. Uzavírka je plánována mezi 22:00 a 6:00 hodinou.

Od soboty 23.7. do neděle 24.7. bude uzavřena dálnice A7 ve směru na Hannover mezi exity Rhüden a Derneburg/Salzgitterl. Uzavírka je plánována mezi 22:00 a 6:00 hodinou.

Od čtvrtka 21.7. do pondělí 25.7. bude uzavřena dálnice A43 mezi exity Kreuz Bochum a Herne-Eickel. Uzavírka začne ve 22:00 hodin a ukončena bude v 5:00 ráno.

Závody GT Masters na Red Bull Ringu v Rakousku

V rakouském městečku Spielberg se od pátku do neděle konají závody ADAC GT Masters. Největší nápor návštěvníků se očekává v neděli a tak počítejte s velmi silným provozem v okolí města a na Pyhrnské dálnici A9.

Grand Prix v Budapešti

Fanoušci motorismu budou tento víkend cestovat do maďarské metropole. Jede se tam tradiční závod Formule 1. Podle dopravních expertů z ÖAMTC se dají očekávat dlouhé kolony u hranic s Maďarském, kvůli hraničním kontrolám.

Salcburský festival

Tento víkend začíná série tradičních festivalů v Salcburku. Očekává se příjezd velkého množství návštěvníků a silný provoz se očekává na všech hlavních příjezdech do města.

Stavba dálnice ve Slovinsku

Ve Slovinsku staví tamní správa silnic novou dálnici A4 mezi městem Ptuj a hraničním přechodem s Chorvatskem Macelj. Již minulé víkendy ukázaly, že se tam pravidelně tvoří dlouhé kolony vozidel v obou směrech. Tento trend očekáváme i pro nadcházející víkend.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Přívoz v Praze mezi Trojou a Císařským ostrovem nejezdí, fouká silný vítr

10.12.2018 08:33 Přívoz, který spojuje pražský Císařský ostrov a Troju, dnes ráno nejezdí kvůli silnému větru.…

Ledovka způsobila kalamitu: Zavřené silnice, popadané stromy, rychlíky…

03.12.2018 09:37 Aktualizováno Na Vysočině od neděle místy prší, silnice jsou kvůli ledovce sjízdné se zvýšenou opatrností.…

Česko pokrývá ledovka: Sjízdnost silnic velmi komplikovaná, boural autobus…

02.12.2018 19:38 Aktualizováno Výstraha meteorologů varující před ledovkou se na Vysočině naplnila. Silnice namrzají v celém kraji…

Pozor na silnicích: Náledí a sníh komplikují dopravu. Přehled po krajích

01.12.2018 10:14 Aktualizováno Dopravu v hlavním městě komplikuje rozbředlý sníh, který leží i na hlavních komunikacích. Silnice…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama