Hromadná nehoda omezila provoz na dálnici D1

Bravantice - Na 341. kilometru dálnice D1 na Novojičínsku ve směru na Brno bouralo v úterý kolem půl osmé ráno několik řidičů. Hromadná nehoda v tomto směru zastavila na dvě hodiny na dálnici provoz, od 9:30 hodin je jízdní pruh ve směru na Brno průjezdný, informovala krajská policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

"Policisté usměrňují dopravu a dokumentují na místě okolnosti nehod. Oba pruhy by mohly být průjezdné asi od 12. hodiny. Podle dostupných informací se srazilo šest vozidel. Předběžnou příčinou nehody byla zřejmě namrzlá silnice," řekla mluvčí.

Záchranáři podle jejich krajského mluvčího Lukáše Humpla ošetřili na místě tři zraněné. "Všichni byli při vědomí, utrpěli poranění lehčího až středně těžkého charakteru. Nikdo z nich nebyl v době zásahu záchranné služby v přímém ohrožení života," uvedl mluvčí.

K nehodě vyletěl i vrtulník leteckých záchranářů z Ostravy. "Čtyřicetiletý muž byl poraněn v oblasti hrudníku a po ošetření byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. Žena ve věku 24 let a třicetiletý muž utrpěli také zranění hrudníku a po poskytnutí první lékařské péče je sanitní vozidlo přepravilo rovněž do fakultní nemocnice," dodal Humpl.

Témata: Dálnice
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama