V noci hrozí zavezení R10 hlínou! POZOR!

Mladá Boleslav - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) obdrželo email, v němž se hrozí zavezením úseku silnice R10 u Nepřevázky. Důvodem je spor o pozemky pod silnicí, ta by měla podle emailu být zavezena hlínou v pátek nad ránem, informoval ve čtvrtek server Idnes.cz.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

"Ředitelství silnic a dálnic žádá řidiče, kteří v noci pojedou po komunikaci R10 vedoucí z Prahy do Mladé Boleslavi, o maximální opatrnost. Důvodem je poplašná zpráva, kterou obdrželo vedení ŘSD od majitele pozemků u obce Nepřevázka v úseku rychlostní silnice R10. Přesněji kolem 39. kilometru rychlostní silnice," stojí v tiskové zprávě ŘSD.

Majitel pozemků totiž tvrdí, že stát postavil před lety silnici přes jeho pozemky nezákonně a žádá vyrovnání. "Jeden z členů rodiny majitele místního pozemku v e-mailové zprávě vyhrožuje neupřesněným zavezením pozemků mezi třetí až čtvrtou hodinou ranní," uvedla pro Idnes.cz mluvčí ŘSD Martina Vápeníková.

Zástupci ŘSD budou spolu s místní správou a údržbou silnic a policií místo hlídat. Na autora emailu již společnost podala trestní oznámení.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama