Vážná autonehoda zastavila silnici R7!

Kladno - Vážná dopravní nehoda zastavila v úterý dopoledne provoz na silnici R7 u sjezdu na Slaný a Smečno, policie v obou směrech odklání dopravu. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

"Situace v místě nehody je zatím nepřehledná, událost se stala krátce po deváté hodině ráno a informaci o ní jsme získali na lince 158," uvedla Šteinerová. Podle jejích slov do sebe nabourala osobní auta felicia a nissan společně s nákladním autem. "Nehody se zúčastnili čtyři lidé, tři jsou zranění," dodala mluvčí policie.

Jak vyplývá z prvních zpráv z místa nehody, jedná se o jedno lehké a dvě těžká zranění.

"Středočeská záchranná služba na místo nehody vyslala dva vozy rendez-vous z Kladna a Hostivice a dva sanitní vozy ze Slaného a Hostivice," sdělila Mediafaxu mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková. Podle hlášení na dispečink po střetu zůstaly ve vozech dvě zaklíněné osoby v bezvědomí.

Při nehodě se těžce zranila žena. "Utrpěla mnohočetné zlomeniny a tržnou ránu na hlavě, po ošetření a zahájení léčby ji sanitní vůz odvezl do střešovické nemocnice v Praze," řekla mluvčí záchranky. Dalším těžce zraněným je muž, který má vážné zranění hlavy a zlomeniny horních končetin. "Tohoto pacienta si převzali lékaři pražské nemocnice v Motole," doplnila Janečková.

Odklon dopravy je u Knovíze a Lotouše.

U nehody zasahují všechny složky záchranného systému.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama