Na D1 přibudou řidičům další komplikace

Praha – Řidičům na dálnici D1 přibude další komplikace. Nejen, že probíhá modernizace čtyř úseků uvedené dálnice, teď přibývají dvě omezení mezi 55. a 94. kilometru.

Přidejte svůj názor

Dálnice D1 v průběhu opravy

Dnes začínají práce na opravě asfaltového povrchu mezi 55. a 94. kilometrem v úsecích u sjezdů na Soutice a Humpolec. Postupně má být opraveno 17 kilometrů v osmi úsecích. Důvodem oprav je rozpadající se asfaltový pokryt. Zprávu přinesl server Českého rozhlasu.

Od září do října potrvá modernizace na úseku číslo 9. Polovinu z uzavřených dvaceti kilometrů se bude týkat modernizace, druhá půle pak bude uzavřena kvůli opravě asfaltového povrchu. Uvedl pro Český rozhlas Jan Hoření z Ředitelství silnic a dálnic.

Dálnice D1 je nejstarší a nejdelší dálnicí v České republice a spojuje Otravu přes Brno s Prahou. Úsek mezi Brnem a Prahou patří mezi nejvytíženější komunikace v zemi. Stejný úsek je panevropského koridoru Berlín/Norimberk – Praha – Bratislava – Budapešť – Costanta/Soluň/Istanbul.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Provoz na D1 u Jihlavy zkomplikovala nehoda. Jeden mrtvý, přistával…

17.08.2018 14:40 Aktualizováno Jihlava - Na dálnici D1 u Jihlavy dnes havarovalo auto, jeden člověk zemřel. Nehoda komplikovala…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama