Boháči, víte co k Vánocům? Stačí "jen" 30 milionů!

Praha - Magazín Royal Report vydává letos vůbec poprvé katalog s typy na originální dárky pro české boháče, mezi nimiž jsou například cesta do vesmíru nebo levitující postel. Informoval o tom na páteční tiskové konferenci šéfredaktor časopisu Miroslav Oplt.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

Vánoční katalog obsahuje asi 70 typů na vánoční dárky, které jsou spíše zážitkového charakteru. "Pro mě je asi favoritem levitující pohovka, která se vznáší asi půl metru nad zemí. Funguje na principu dvou magnetů a její cena je 30 milionů korun," řekl agentuře Mediafax Oplt.

Boháči v Česku si také jako vánoční dárek mohou například pořídit cesty do vesmíru nebo k otevřeným vulkánům, tříměsíční plavbu lodí kolem světa, plavbu ledoborcem na severní pól, doživotní zásobu vína nebo čokolády nebo šperky od Cartiera či Griffe Diamanti. "Vánoční dárky jsme vybírali asi tři měsíce a jsou určené pro finančně zajištěné lidi, kterým chceme zpestřit život. Oni si mohou dovolit vše, všude byli a všechno viděli, proto jsme hledali něco, co jim poskytne radost a rozptýlení," upřesnil Oplt.

Potěšit své blízké mohou zájemci také plně vybaveným karavanem za 40 milionů korun, celodenní jízdou v automobilu Koenigsegg za čtyři miliony korun nebo zmenšenou kopií Eiffelovy věže, která v sobě ukrývá bunkr pro děti. Tato kopie francouzské dominanty o výšce 30 metrů stojí 312 milionů korun. "Katalog obsahuje i dárky, které se dají pořídit v řádu tisíců korun. Cenové rozpětí se pohybuje od 150 tisíc do 312 milionů korun," dodal šéfredaktor magazínu.

Časopis Royal Report se vydává v nákladu 17 tisíc kusů, přičemž 14 tisíc výtisků se posílá přímo čtenářům. Od listopadu je 2,5 tisíce výtisků k dostání i v trafikách. Royal Report vychází na českém trhu již tři roky.

Loading...
Témata: Vánoce
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prodeje o druhém adventu znovu rostly, překonaly minulý týden

08.12.2019 19:48 Až o desetinu se ve srovnání s předchozím víkendem zvýšily tržby obchodníků během druhého…

Kolik zaplatí Češi za vánoční stromek? Přehled cen

08.12.2019 19:48 Aktualizováno Obchodníci prodávají před Vánocemi stromky za zhruba stejné ceny jako loni, nejoblíbenější jsou…

Inflace v listopadu podle odhadů zřejmě stoupla

08.12.2019 10:11 Meziroční inflace v listopadu stoupla podle odhadů analytiků na 2,9 až tři procenta z říjnových 2,7…

Češi a dárkové poukazy? Desetina voucherů propadne

07.12.2019 16:55 Zhruba desetina všech zakoupených dárkových poukazů podle slevového portálu propadne, protože lidé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama