Jedinečný resort v pražských Vokovicích: Moderní pražské bydlení v historickém kabátu

Komerční sdělení - Trend stěhování se do hlavního města je stále v kurzu. Není se čemu divit, jelikož bydlení v mnohých částech Prahy rozhodně stojí za to. Jednak máte centrum metropole přímo v dosahu a jednak se ocitnete v oblastech, které jsou většinou doslova protkány všudypřítomnou zelení. Pokud uvažujete, že byste se do Prahy přestěhovali také, jste na správné adrese. V tomto článku se totiž zaměříme na nabídku luxusních bytů. Ty se nachází v různých zajímavých lokalitách. My budeme cílit na jednu z nich, jíž je bezesporu Praha 6. Vždyť právě tady se nacházejí krásné objekty, v nichž bude bydlení doslova luxusní a prosycené maximální pohodou. Naším tipem je unikátní resort v pražských Vokovicích. Právě na tento projekt se soustředíme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Přidejte svůj názor

Jedinečný resort v pražských Vokovicích

Dokonalé propojení s historií

Ne všichni hledáme úplně nové bytové projekty, které vyrostly na zelené louce. Mnozí lidé spíše touží po budovách, které mají duši. Historie vokovického komplexu je skutečně bohatá a objekt vyznačuje velmi silné genius loci. Historie samotného místa sahá až do 15. století. Konkrétně jsou zmínky z roku 1433. Jen pro zajímavost si vezměte, že v této době byli na území tehdejšího království husité…

img-responsive

Jedinečný resort v pražských Vokovicích | foto: Archiv

Původní budova v barokním duchu

Samotný objekt se nesl ryze v barokním provedení. Villa Baroque byla již tehdy dokonale navržena takovým způsobem, aby dokonale sloužila svým nájemníkům a samozřejmě reprezentovala. V budově se nyní nachází celkem 7 velkoryse řešených bytů. Vyznačují se zejména dominantními obývacími pokoji s charakteristickými klenutými stropy a typickými podpěrnými sloupy. Ty vytváří velmi stylové prostředí, jež učaruje každému příchozímu.

Unikátní přestavba původního objektu

O naprosto originálním vzhledu současného resortu hovoří jednoznačně i cena, jíž byl ověnčen. Zvítězil konkrétně v kategorii Best Residential Development & Developer, jež je nedílnou součástí slavné soutěže CIJ Awards Czech Republic 2018. Právě tady se podle mnohých porotců díky spojení barokního slohu a moderních architektonických prvků začaly měnit sny v realitu. Jen málokteré luxusní byty v Praze na prodej se mohou pochlubit takovýmto unikátním vzhledem.

Kombinace přírody s centrem města

Bydlet v místech plných zeleně vzdálených na dosah od centra metropole je ideální záležitostí. Příroda je v okolí zmiňovaného projektu opravdu krásná. Je navíc přímo na dosah. Konkrétně se v těsné blízkosti nachází přírodní rezervace Divoká Šárka. Zajímavé jsou i pohledy na vodní nádrž Džbán. Šárecké údolí je vůbec vynikající pro relaxaci, procházky i sportování.

img-responsive

Jedinečný resort v pražských Vokovicích | foto: Archiv

Ideální dopravní dostupnost

Praha 6 je výbornou oblastí i z pohledu dopravní dostupnosti. Stanice pražského metra Veleslavín je opravdu kousek a dojdete k ní pěšky. Pohodlně se tedy dostanete městskou hromadnou dopravou nejen do centra metropole, ale i do jiných lokalit. Bez problémů dorazíte třeba na Letiště Václava Havla. Samozřejmostí je i napojení na Pražský okruh.

51 exkluzivních bytů

V celém komplexu se nachází celkem 51 bytů, jež jsou součástí elegantních nadčasově řešených viladomů. Vše je obehnáno historickou zdí. K dispozici je tedy i recepce, a to 24 hodin denně. O bezpečnost se tedy není třeba v žádném případě obávat.

Luxusní bydlení v krásných bytech

V interiérech bytů najdete tu nejmodernější výbavu. K jednotlivým bytovým jednotkám patří pochopitelně i podzemní garáže. O bezpečnost se navíc stará i sofistikovaný kamerový systém. Interiérové vybavení je elegantní a maximálně funkční. Příkladem jsou třeba podlahy Barkotex v dekoru běleného dubu nebo bezfalcové dveře v interiéru od společnosti Hanák.

Pokud máte zájem o osobní prohlídku, nebo více informací nejen o zmiňovaném projektu, kontaktujte oficiálního smluvního realitního partnera Homeland.cz.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Čechy drtí chudoba. Téměř 10 procent lidí nemá dost peněz na maso či…

21.03.2019 12:40 Aktualizováno Příjmovou chudobou bylo loni v ČR ohroženo 9,6 procenta lidí. Proti roku 2017 podíl mírně stoupl,…

Počet podnikatelů a firem v Česku? Během února došlo k nezvyklému výkyvu

21.03.2019 12:23 V Česku v únoru přibylo 1229 společností a 2293 podnikatelů. Vzniklo 2484 firem a 5059…

Za kolik natankujete? Benzínky dál zdražují a má být ještě hůř. Přehled cen

21.03.2019 10:16 Aktualizováno Pohonné hmoty v Česku za uplynulý týden znovu zdražily, tentokrát o haléře. Cena benzinu Natural 95…

Vytunelování Pilsen Steel? Zaměstnanci mají jen část mzdy, Rusové poslali…

21.03.2019 09:03 Plzeňské hutě a kovárny Pilsen Steel, jejichž ruští majitelé na firmu před dvěma měsíci podali…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama