Jedinečný resort v pražských Vokovicích: Moderní pražské bydlení v historickém kabátu

Komerční sdělení - Trend stěhování se do hlavního města je stále v kurzu. Není se čemu divit, jelikož bydlení v mnohých částech Prahy rozhodně stojí za to. Jednak máte centrum metropole přímo v dosahu a jednak se ocitnete v oblastech, které jsou většinou doslova protkány všudypřítomnou zelení. Pokud uvažujete, že byste se do Prahy přestěhovali také, jste na správné adrese. V tomto článku se totiž zaměříme na nabídku luxusních bytů. Ty se nachází v různých zajímavých lokalitách. My budeme cílit na jednu z nich, jíž je bezesporu Praha 6. Vždyť právě tady se nacházejí krásné objekty, v nichž bude bydlení doslova luxusní a prosycené maximální pohodou. Naším tipem je unikátní resort v pražských Vokovicích. Právě na tento projekt se soustředíme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Přidejte svůj názor

Jedinečný resort v pražských Vokovicích
doporučujeme

Dokonalé propojení s historií

Ne všichni hledáme úplně nové bytové projekty, které vyrostly na zelené louce. Mnozí lidé spíše touží po budovách, které mají duši. Historie vokovického komplexu je skutečně bohatá a objekt vyznačuje velmi silné genius loci. Historie samotného místa sahá až do 15. století. Konkrétně jsou zmínky z roku 1433. Jen pro zajímavost si vezměte, že v této době byli na území tehdejšího království husité…

img-responsive

Jedinečný resort v pražských Vokovicích | foto: Archiv

Původní budova v barokním duchu

Samotný objekt se nesl ryze v barokním provedení. Villa Baroque byla již tehdy dokonale navržena takovým způsobem, aby dokonale sloužila svým nájemníkům a samozřejmě reprezentovala. V budově se nyní nachází celkem 7 velkoryse řešených bytů. Vyznačují se zejména dominantními obývacími pokoji s charakteristickými klenutými stropy a typickými podpěrnými sloupy. Ty vytváří velmi stylové prostředí, jež učaruje každému příchozímu.

Unikátní přestavba původního objektu

O naprosto originálním vzhledu současného resortu hovoří jednoznačně i cena, jíž byl ověnčen. Zvítězil konkrétně v kategorii Best Residential Development & Developer, jež je nedílnou součástí slavné soutěže CIJ Awards Czech Republic 2018. Právě tady se podle mnohých porotců díky spojení barokního slohu a moderních architektonických prvků začaly měnit sny v realitu. Jen málokteré luxusní byty v Praze na prodej se mohou pochlubit takovýmto unikátním vzhledem.

Kombinace přírody s centrem města

Bydlet v místech plných zeleně vzdálených na dosah od centra metropole je ideální záležitostí. Příroda je v okolí zmiňovaného projektu opravdu krásná. Je navíc přímo na dosah. Konkrétně se v těsné blízkosti nachází přírodní rezervace Divoká Šárka. Zajímavé jsou i pohledy na vodní nádrž Džbán. Šárecké údolí je vůbec vynikající pro relaxaci, procházky i sportování.

img-responsive

Jedinečný resort v pražských Vokovicích | foto: Archiv

Ideální dopravní dostupnost

Praha 6 je výbornou oblastí i z pohledu dopravní dostupnosti. Stanice pražského metra Veleslavín je opravdu kousek a dojdete k ní pěšky. Pohodlně se tedy dostanete městskou hromadnou dopravou nejen do centra metropole, ale i do jiných lokalit. Bez problémů dorazíte třeba na Letiště Václava Havla. Samozřejmostí je i napojení na Pražský okruh.

51 exkluzivních bytů

V celém komplexu se nachází celkem 51 bytů, jež jsou součástí elegantních nadčasově řešených viladomů. Vše je obehnáno historickou zdí. K dispozici je tedy i recepce, a to 24 hodin denně. O bezpečnost se tedy není třeba v žádném případě obávat.

Luxusní bydlení v krásných bytech

V interiérech bytů najdete tu nejmodernější výbavu. K jednotlivým bytovým jednotkám patří pochopitelně i podzemní garáže. O bezpečnost se navíc stará i sofistikovaný kamerový systém. Interiérové vybavení je elegantní a maximálně funkční. Příkladem jsou třeba podlahy Barkotex v dekoru běleného dubu nebo bezfalcové dveře v interiéru od společnosti Hanák.

Pokud máte zájem o osobní prohlídku, nebo více informací nejen o zmiňovaném projektu, kontaktujte oficiálního smluvního realitního partnera Homeland.cz.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ostravští oceláři si přejí jednání s EU. Bojí se krachu

19.07.2019 17:06 Odboráři ostravské huti Liberty žádají stát, aby jednal s EU. Levná ocel ze zemí mimo unii by podle…

Státní dluh stoupl o 90,6 miliardy. Každý Čech by měl splatit téměř 161…

19.07.2019 16:26 Aktualizováno Státní dluh v prvním pololetí stoupl o 90,6 miliardy na 1,713 bilionu korun. Důvodem nárůstu dluhu…

Babišova vláda zdaní i teplo pro důchodce a děti v ústavech? Šokující,…

19.07.2019 15:45 Aktualizováno Vládou navržené zdanění plynu určeného pro topení v domácích kotelnách může vedle bytových domů…

Nový mýtný systém vynese 12 miliard ročně. Nepodceňujte předregistraci,…

19.07.2019 14:56 Aktualizováno Stát chce v rámci nového mýtného systému vybrat okolo 12 miliard korun ročně, z toho 1,5 miliardy…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama