DISKUZE K ČLÁNKU Ekonomika ČR si loni vedla dobře. Navzdory rizikům ve světě, hodnotí analytici

Dnešní zpřesněné údaje o vývoji hrubého domácího produktu (HDP) v loňském roce ukazují, že si česká ekonomika vzhledem k vývoji v Německu a dalších zemích eurozóny vedla dobře. Ve srovnání s ostatními zeměmi regionu je na tom podle ekonomů sice hůře, ale jen kvůli tomu, že narazila dříve na limity svých kapacit. Za celý letošní rok ekonomové očekávají zpomalení ekonomiky na 2,7 procenta.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: podle vláken podle času

 • vala

  vala

  78.45.219.XXX
  Drsný svéráz předvolební Ukrajiny: Hoří televizní studia, stříká kyselina. Takto hovoří bývalá poslankyně
  01.03.2019 10:02

  ROZHOVOR Měsíc před prezidentskými volbami to na Ukrajině vře. Fyzické útoky, hrozby likvidací, zapálená televizní studia. Bojůvky, které se neostýchají chrstnout vám kyselinu do tváře. Neobanderovci, kteří vyhánějí původní pravoslavnou církev z kostelů, chrámů i klášterů a nasazují své lidi, kteří „nejsou proruští“. Miliony načerno držených zbraní. A tisíce bývalých, povětšinou psychicky labilních, bojovníků ze soukromých batalionů, kteří jsou nyní bez práce a míří do západní Evropy, včetně samozřejmě České republiky. To je významná bezpečnostní hrozba, upozorňuje v rozhovoru bývalá ukrajinská poslankyně za Stranu regionů Jelena Bondarenková. Šmahem zakázané ruskojazyčné vysílání a noviny. Okamžitý konec veškeré ruské hudby v rozhlase. A rozsáhlé seznamy údajně prokremelských, a tedy pro současnou nacionální politiku nepohodlných, lidí. Na indexu je dokonce i Gogol! Celý článek na P.L !

  + 0 / − 3

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...

Čistý zisk ČEZ letos stoupl už o polovinu, elektřina zdražuje

12.11.2019 10:07 Aktualizováno Čistý zisk energetické skupiny ČEZ stoupl za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně zhruba o…

Škoda Octavia IV (2020) OFICIÁLNĚ: Sklízí obdiv. Zvenku Audi, uvnitř…

12.11.2019 03:52 Škoda Octavia čtvrté generace se k prvním zákazníkům v Česku dostane ještě do konce letošního roku.…

O kolik vzroste minimální mzda? Ve hře jsou tři varianty

11.11.2019 17:21 Ministerstvo práce navrhuje vládě tři varianty zvýšení minimální mzdy pro příští rok. Podle návrhu…

Malér v elektrárně Temelín. 1. blok musel být nečekaně odpojen

11.11.2019 14:38 Aktualizováno Jaderná elektrárna Temelín odpojila neplánovaně první blok. Příčinou je chvění turbíny,…

Právě se děje

Další zprávy

reklama