Nova spustí v únoru nový kanál s názvem Telka

Praha - Skupina Nova v únoru spustí v Česku nový kanál s názvem Telka. Serveru IHNED.cz to řekl generální ředitel Novy Jan Andruško. Kampaň by podle něj měla začít příští týden, zatím však nesdělil, na jakou skupinu bude nový kanál zaměřen. Telka, která se stane sedmou stanicí Novy, bude šířena přes multiplex 4.

Jan Andruško, generální ředitel TV Nova
doporučujeme

"Počítáme se spuštěním nového kanálu v průběhu února," řekl serveru Andruško. Potvrdil, že nepůjde o takzvaný time-shift, tedy že by na kanále Telka běželo například o hodinu posunuté vysílání TV Nova.

Nova loni spustila dva nové kanály, v létě to byla stanice Fanda, která je tématicky zaměřena na muže, před Vánoci pak zahájil vysílání kanál s názvem Smíchov, který nabízí zábavní pořady a komedie. Do jejího portfolia patří vedle hlavního kanálu také Nova Cinema a placené stanice Nova Sport a česko-slovenská verze MTV.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Studie: Schválené změny daní zvýší růst ekonomiky o necelý procentní bod

03.12.2020 15:19 Aktuálně Sněmovnou schválené změny daní v podobě zrušení superhrubé mzdy, zavedení sazeb daně z…

Davy na otevření pražských obchodních center nečekaly, IKEA omezila…

03.12.2020 14:05 Aktualizováno Davy na otevření pražských obchodních center dnes ráno nečekaly. Lidé, kteří po zahájení provozu…

50 tisíc majitelů dronů se musí do konce roku zaregistrovat

03.12.2020 13:37 Aktualizováno Zhruba 50.000 provozovatelů a pilotů dronů v Česku se bude muset k 31. prosinci registrovat na webu…

Rozjedou se vleky? Vláda podle Havlíčka rozhodne o lyžařských areálech v…

03.12.2020 13:06 Vláda by se pravděpodobně v pondělí měla domluvit, zda povolí provoz lyžařských středisek, případně…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama