Auto ESA drtí konkurenci: Pro zákazníky firma nachystala revoluci

Praha - Auto ESA, jeden z nejúspěšnějších autobazarů v České republice, ukončil první etapu kompletní modernizace vlastního autoservisu. Investice do přestavby a nové technologie přesáhly 16 milionů korun a autoservis Auto ESA se nyní řadí mezi nadstandardně vybavené servisy s nejmodernějšími technologiemi.

Přidejte svůj názor

Autobazar Auto ESA
doporučujeme

Otevírací doba autoservisu Auto ESA je denně včetně víkendů od 9,00 do 22,00 hodin, což žádný jiný autoservis v hlavním městě nenabízí.

„V našem autoservisu najde každý motorista ty nejlepší služby. Špičkově vyškolení technici zajišťují opravy i pravidelnou údržbu vozů všech značek včetně plnění klimatizací, olejového hospodářství nebo výměny pneumatik," říká Marcel Brož, manager servisu Auto ESA.

Autoservis zaměstnává 30 zkušených profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti s opravami automobilů všech tříd a značek. K opravám používají originální náhradní díly nebo kvalitní náhradní díly od dlouhodobě prověřených dodavatelů.

Kromě klasických oprav a servisu jsou připraveni motoristům nabídnout například i pískování skel nebo odbornou montáž zabezpečení, autorádií a dalších autodoplňků.

Modernizace autoservisu zapadá do dlouhodobé strategie zvyšování kvality služeb Auto ESA. Společnost nedávno získala jako první autobazar na území české republiky prestižní certifikát kvality německé společnosti TÜV NORD .

„Nový autoservis najdete v Praze Štěrboholech vedle hlavní prodejní plochy Auto ESA. Zákazníci u nás najdou každý den včetně sobot a nedělí důstojné zázemí, profesionální přístup a nejkvalitnější servis. Motoristé k nám mohou přijet každý den až do 22 hodin a nemusí si kvůli opravám vozu či pravidelným kontrolám brát volno v práci," uvedl Brož.

Auto ESA poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů již od roku 1993. Za 19 let prodalo či koupilo ojetý vůz v Auto ESA přes 100 000 zákazníků. Mezi standardní služby, spojené s nákupem vozu u Auto ESA, patří certifikát kontroly stavu najetých kilometrů od společnosti CEBIA. Všechny vykoupené vozy jsou důkladně prověřeny při technické kontrole, jsou zkontrolována a garantována případná finanční břemena jako zástavní právo, leasing nebo půjčka či blokace dopravním inspektorátem.

Auto ESA navíc garantuje výměnu zakoupeného vozu do 7 dnů bez udání důvodu. Auto ESA provozuje čtyři prodejní centra v Praze: centrum s osobními a terénními vozy ve Štěrboholech, centrum levných vozů ve Štěrboholech a rozšířené centrum vozů Škoda a užitkových vozů v Praze na Černém Mostě, a nově také pobočku v Pardubicích na Pražské ulici nedaleko dostihového závodiště. Jako první autobazar v ČR získala společnost prestižní certifikát kvality německé společnosti TÜV. Patří dlouhodobě mezi největší autobazary na území České republiky. Více informací naleznete na www.autoesa.cz

Loading...
Témata: Auto ESA | Autobazar | auto
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pokuty za porušení zákazu geoblockingu budou. Sněmovna odmítla zákon…

18.06.2019 16:52 Úřady budou moci ukládat pokuty podnikatelům za porušení evropského nařízení o zákazu blokování…

Atypický pivní nápoj? To si nikdo nekoupí, kritizuje svaz novou vyhlášku

18.06.2019 16:00 Novinky ve vyhlášce, která loni od prosince změnila značení piva, nejsou podle prezidenta…

Budeme víc platit za rozhlas? Rozpočet ČRo je časovaná bomba, varuje unie

18.06.2019 12:03 Český rozhlas (ČRo) by měl zahájit kampaň za zvýšení koncesionářského poplatku, aby zajistil trvale…

Jak hospodaří obce? Výdaje, příjmy i investice rekordně rostou

18.06.2019 10:39 Aktualizováno Přebytek obecních rozpočtů loni klesl o 12,4 miliardy korun na 1,6 miliardy korun, tedy na nejnižší…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama