Časopis Týden se stane měsíčníkem, periodicitu změní i další magazín

Zpravodajský týdeník Týden se změní v dubnu na měsíčník. Jednou za měsíc bude také vycházet Exkluziv, které rovněž vydává vydavatelství Empresa Media Jaromíra Soukupa.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Tisk, ilustrační fotografie
doporučujeme

Týden by podle Mediaguru.cz měl nově vycházet v úterý, dosud byl distribuován v pondělí. Je ale možné, že dubnové vydání, které vyjde po tomto víkendu, se v prodeji objeví také v pondělí 20. dubna, jak bylo avizováno před jeho přestávkou v polovině března. Tehdy Týden oznámil, že kvůli výpadku reklamních příjmů pozastavuje vycházení do 20. dubna. Prodejní cena by měla zůstat stejná, tedy 35 Kč.

Ředitel redakcí Empresa Media Daniela Köppl serveru řekl, že Empresa si chce měsíční periodicitu Týdne otestovat a do budoucna nevylučuje návrat k týdenní periodicitě.

Měsíčníkem se stane i společenský čtrnáctideník Exkluziv, který půjde do prodeje ke konci dubna. Také v jeho případě by se zatím neměla měnit prodejní cena, která je 25 Kč.

Jde tak o další změny v portfoliu tištěných médií vydavatelství Empresa Media. Vedle časopisů Týden a Exkluziv vydává společenský týdeník Sedmička a další tituly spojené s touto značkou (měsíčník Sedmička Naše životy, dvouměsíčník Sedmička křížovky a Sedmička křížovky XXL), dále dvouměsíčník Týden Historie a měsíčník Interview.

V loňském roce ukončila Empresa vydávání časopisů Instinkt a Faktor Soukup. Předloni prodala odborný týdeník MarketingSalesMedia a ukončila vydávání měsíčníků Popcorn a Top dívky. Empresa Media převzala vydávání časopisu Týden od Sebastiana Pawlowského v roce 2011. Časopis vychází od roku 1994. Většinu ve společnosti Empresa Media drží Jaromír Soukup. Ten drží podíl také v jedné z největších tuzemských mediálních agentur Médea, majoritu v této společnosti nyní ovládla čínská CITIC.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pravidla pro veletrhy by měla být do konce května, pořadatelé hlásí…

28.05.2020 16:32 Pravidla pro konání veletrhů by měla být na ministerstvu zdravotnictví (MZd) vypracována do konce…

EET bude přerušena do konce roku, Zeman podepsal zákon

28.05.2020 16:21 Elektronická evidence tržeb (EET) bude pro všechna odvětví přerušena do konce letošního roku, aby…

Smartwings obnoví lety do Středomoří, ČSA zavedou novou linku do Londýna

28.05.2020 15:57 České aerolinky plánují obnovit během června a července další letecká spojení. Smartwings spustí…

Dopady koronaviru: Více nových problémů má 1,25 milionu Čechů

28.05.2020 14:00 Koronavirová nákaza a opatření, která vláda přijala proti jejímu šíření, postavily 1,25 milionu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy