ČSOB Pojišťovna v pondělí otevře většinu poboček

ČSOB Pojišťovna od pondělí otevře většinu svých poboček a obchodních míst. Z celkového počtu 218 jich zůstane zavřených 50, a 168 tak bude za zvýšených bezpečnostních a hygienických opatření opět přístupná klientům. Uvedla to dnes ve sdělení pro tisk. Ostatní pojišťovny o podobném kroku zatím neinformovaly.

Přidejte svůj názor

bankomaty
doporučujeme

"Stále ale zůstává distanční možnost obsluhy, při které může klient on-line, po telefonu nebo mailem vyřídit většinu svých požadavků. Stejně tak je stále k dispozici i speciální webová stránka, infolinka či klientská zóna," podotkl generální ředitel pojišťovny Jiří Střelický.

Pobočky a obchodní místa uzavřela ČSOB Pojišťovna z důvodu prevence a ochrany zdraví svých klientů i obchodníků. V současnosti už jsou místa vybavena speciálním průhlednými přepážkami a obchodníci vybaveni dostatkem ochranných pomůcek. Otevřeno bude na všech zmiňovaných pobočkách v republice ve stejnou dobu, a to v pondělí a ve středu vždy od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin. Mimo tuto dobu zůstává v ostatní dny v týdnu v platnosti možnost obsluhy na dálku.

V pondělí mohou otevřít své provozovny řemeslníci, farmářské trhy, autobazary či autosalóny ale také psí salóny. Mohou se také konat venkovní tréninkové aktivity profesionálních sportovců a svatby do deseti lidí. Otevřou se i úřady, které pracovaly omezeně. Zákazy a omezení se budou uvolňovat v několika etapách do 8. června.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Koronakrize: ČR může dát státní pomoc zemědělcům, Evropská komise program…

04.06.2020 14:21 Česko bude moci ze státní pokladny pomoci splácet půjčky zemědělcům zasaženým koronavirovou krizí.…

Kde bude úložiště jaderného odpadu? Ve hře jsou tyto čtyři lokality

04.06.2020 14:11 Aktualizováno Hlubinné úložiště jaderného odpadu má v Česku vzniknout na jedné ze čtyř následujících lokalit -…

Blue Style: Ceny letních zájezdů se nezvýší, naopak mohou klesnout

04.06.2020 13:15 Ceny letních zájezdů se podle obchodní ředitelky cestovní kanceláře Blue Style Lenky Pátek nezvýší.…

Zmrazení nájemného u bytů zrušeno, vládní nařízení začne platit od pátku

04.06.2020 12:26 Zmrazení nájemného u bytů, které vláda zavedla kvůli koronaviru 23. dubna, definitivně končí.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy