Řada Čechů bez televize. Výpadek O2 TV nebyl zdaleka první

Problémy některých zákazníků s přihlašováním k placené televizi O2 TV trvaly v úterý večer zhruba hodinu, skončily po 20:00. ČTK to dnes sdělila mluvčí společnosti O2 Lucie Jungmannová. Kolika zákazníků se mohly potíže dotknout, neuvedla. Televize měla výpadky i minulý čtvrtek a také na konci prázdnin.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

"Někteří naši zákazníci mohli včera (v úterý) ve večerních hodinách zaznamenat nefunkční přihlášení k O2 TV. Problémy trvaly zhruba hodinu, po 20:00 bylo již možné se k O2 TV opět přihlásit. Všem dotčeným zákazníkům se velmi omlouváme," uvedla mluvčí.

Potíže s přihlášením k O2 TV hlásili v úterý večer lidé na sociálních sítích. Operátor na facebooku uvedl, že pracuje na odstranění problému. Server Lupa.cz napsal, že někteří lidé se k O2 TV nemohli přihlásit i minulý čtvrtek odpoledne a večer.

Vlnu nevole pak vyvolal zejména srpnový výpadek, kvůli kterému stovky lidí neviděly zápas čtvrtého předkola fotbalové Ligy mistrů mezi rumunskou Kluží a pražskou Slavií. Společnost tehdy uvedla, že některé televizní aplikace byly v důsledku obrovského zájmu diváků přetíženy.

Televizní přenos z Ligy mistrů vysílá O2 TV i dnes. V jednom z osmi zápasů nastoupí pražská Slavia proti Barceloně.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ekonomická krize: Šok, který drtivě zasáhne Česko? Expert rázně varuje

21.11.2019 22:22 Aktualizováno Mezi ekonomy se stál častěji hovoří o možné ekonomické krizi. Ačkoliv banky uklidňují a recese se…

Home Credit změnil plán, na burzu v Hongkongu nevstoupí. Co se stalo?

21.11.2019 16:52 Aktualizováno Skupina Home Credit nebude kvůli tržním podmínkám pokračovat v přípravě vstupu na hlavní trh burzy…

Česká ekonomika výrazně zpomalí? OECD nemá dobré zprávy

21.11.2019 14:02 Růst české ekonomiky v příštím roce zpomalí na 2,1 procenta z letošních 2,6 procenta. Předpovídá to…

"Ajťačky" ve firmách? Česko má problém, v průzkumu totálně propadlo

21.11.2019 13:39 Informační technologie jsou dlouhodobě doménou mužů, u 81 procent malých a středních podniků…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama