Vystavte stopku rostoucím cenám potravin

Vyhněte se rostoucím cenám potravin, začněte nakupovat položky z Vašeho nákupního seznamu v akčních nabídkách. Ušetřit můžete i tisíce korun měsíčně! (PR článek)

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Vystavte stopku rostoucím cenám potravin
doporučujeme

Aby pro Vás chytré nakupování v letákových akcích bylo maximálně pohodlné, je tu web AkčníCeny.cz, který každý den sleduje a aktualizuje svůj přehled o možnostech výhodné koupě produktů napříč Českou republikou. Každý den zde můžete najít tisíce výhodných nabídek! Nejde přitom jen o potraviny, ale např, i zboží z kategorie: drogerie, kosmetika, hračky, elektronika, nábytek a bytové doplňky, zahradní potřeby, textil, sportovní potřeby aj.

S AkčníCeny.cz máte detailní přehled o výhodných nabídkách

Nalezení výhodné nabídky nemusí předcházet úmorné listování papírovými letáky, AkčníCeny.cz pro Vás vytvořilo přehled nabídek, který máte k dispozici v podobě náhledů na elektronické letáky a přehledy zlevněného zboží tříděného do tematických kategorií, např. pivo v akci, kuře v akci, uzeniny v akci, brambory v akci, vejce v akci, mléko v akci apod.

Na pár kliknutí se tedy dozvíte:

  • které položky z Vašeho nákupního seznamu jsou dnes dostupné za zvýhodněnou cenu,
  • která z akčních nabídek na stejné zboží je nejvýhodnější,
  • jestli existují omezení získání slevy,
  • na kterých pobočkách prodejce jsou slevy k dispozici.

Průměrná česká domácnost dokáže díky nákupům potravin v akčních nabídkách ušetřit i tisíce korun měsíčně, celková výše úspor pak výrazně roste v případě, že v rámci letákových akcí začnete nakupovat i drogerii, kosmetiku, oblečení, hračky, elektroniku apod.

Nákupy v akčních nabídkách přitom neznamenají, že byste museli slevit ze svých nároků na kvalitu kupovaného zboží. Prodejci běžně poskytují výrazné slevy i na kvalitní produkty z vyšších cenových kategorií, jež se po slevě stává výrazně dostupnější, viz příklady z aktuálního letáku Kaufland!

Spočítejte si, kolik ušetříte
I to jsou důvody, proč se na AkčníCeny.cz vrací stovky tisíc uživatelů, kteří zde hledají inspiraci pro svůj další nákup. Přidejte se k nim i Vy, spočítejte si, kolik peněz lze ušetřit už na Vašem příštím nákupu.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama