Jaro přichází. Pro klid v rodině

Praha - Je jaro, všechno se začíná zelenat a zubaté sluníčko vykukuje zpod mraků. Konečně se otepluje a Vás zmáhá jarní únava?

Ranní rosa, příroda

Vaše vylehávání doma na gauči a sledování LCD televizoru se však nesetkává s pochopením u Vaší polovičky. Manželka od rána do večera běhá po domě s prachovkou. Myje a vysává všechno co se jí dostane do rukou a ze skříní vyhazuje staré nepotřebné věci. Pokud máte pocit, že o chvilku jako nepotřebnou "věc" vyhodí i Vás, měli byste začít něco dělat. Už jen pro klid v rodině.

Pomozte při úklidu, malování případně vyměňte nefunkční svítidlá za LED žárovky, která Vám ušetří několik korun ročně. Nebo rozhýbat ztuhlé svalstvo po zimě můžete i v zahradě, určitě třeba nějaké rostlinky ve skalce přihnojit vhodným hnojivem. Pokud máte již delší dobu problém s Vaší žumpou můžete ji vyměnit za novou sklolaminátovou žumpu. Jaro je ideálním časem pro osazení nové žumpy na Váš dvůr, takže se můžete pustit i do této činnosti. Vaši snahu jistě ocení i manželka a nebudete se muset bát, že v nejbližší době přijdete o střechu nad hlavou.

Pokud se Vám stále jaksi nic nechce a už se nemůžete dívat jako Vaše žena běhá po domě jako smyslů zbavená a spršku nadávek na Vaši nečinnost už prostě nechcete poslouchat, opusťte bojiště! Úkryt najdete například již v zmiňované zahradě, nebo v garáži. Můžete ji uklízet dlouhé hodiny a doma nebudete překážet. Dejte si však pozor když přijde kontrola aby z Vaší několik hodinové činnosti bylo i něco vidět!

V případě, že garáž nemáte myslete na Vašeho čtyřkolového společníka. I Vaše auto si zaslouží jarní očistu. Omytím karoserie se to však ani z daleka nekončí, i interiér potřebuje vyčistit. Povyhadzujte a umyjte všechny rohože, pokud je nemáte nebo jsou ve špatném stavu budete potřebovat hodně trpělivosti při čištění interiérových koberců. Po této práci půjde určitě první Vaše cesta přímo k nejbližší prodejně s rohožemi do auta. Nezapomeňte ošetřete vhodným přípravkem i palubní desku, tu si všimne Vaše manželka jako první když nastoupí do auta.

Pokud pomůžete s jarním úklidem budou spokojeni všichni, žena bude ráda, že všechno nezůstalo jen na její ramenou a Vy si budete moci s klidem vychutnat oblíbený šálek kávy, kterou Vám připraví Vaše milující manželka.

Dokonalé dárky pro muže: Vsaďte na praktické kousky, které se dají…

21.06.2021 04:38 PR článek (Toto je reklamní sdělení. EuroZprávy.cz nejsou jeho autorem a neovlivňují jeho obsah).…

Udělejte něco pro svůj vztah a vyrazte na dovolenou bez dětí! Odpočinete…

21.06.2021 04:33 PR článek (Toto je reklamní sdělení. EuroZprávy.cz nejsou jeho autorem a neovlivňují jeho obsah).…

Jak poznat fake Conversky?

11.06.2021 17:33 KOMERČNÍ ČLÁNEK (Toto je reklamní sdělení. EuroZprávy.cz nejsou jeho autorem a neovlivňují jeho…

Česká rodinná společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vstupuje na globální trh…

02.06.2021 19:01 Společnost SIKO po třiceti letech své existence vstupuje s inovativními patentovanými…

Zájem o hypotéky je stále rekordní!

20.05.2021 18:38 KOMERČNÍ ČLÁNEK (Toto je reklamní sdělení. EuroZprávy.cz nejsou jeho autorem a neovlivňuje jeho…

Moderní technologická řešení a bezpečnost jako samozřejmost úspěšné firmy

19.05.2021 09:38 PR ČLÁNEK - Každá úspěšná firma, která pracuje ve výrobním průmyslovém odvětví, má založenu svou…

Související:

Právě se děje