Chcete být opravdu dobrými finančními poradci? Vyzkoušejte zcela nový způsob!

PR článek - Finanční poradenství je velice náročný obor. Je to zejména z toho důvodu, že finančních poradců existuje obrovské množství. Také zdaleka ne každý finanční poradce je kvalitní, a to se odráží na pověsti finančního poradenství jako takového. Máte však vyšší cíle? Pokud se chcete stát skutečně kvalitními finančními poradci, je potřeba na to jít jinak, než to dělá většina. V našem článku si o této možnosti řekneme něco více.

Podnikatelé, ilustrační foto
doporučujeme

Jak vyčnívat mezi ostatními?

Abyste patřili mezi ty finanční poradce, kteří budou mít více klientů než ostatní, a především více spokojených klientů, je potřeba se odpoutat od klasického modelu multilevelu, ve kterém pracuje drtivá většina finančních poradců. To je totiž provozování finančního poradenství podle toho, co chce daný systém, nikoliv podle toho, co chcete vy sami. Pokud se však chcete stát skutečně dobrým finančním poradcem, musíte mít vlastní cíle. Proto je předpokladem pro dobrého finančního poradce:

  • Cílevědomost
  • Samostatnost
  • Schopnost plánovat

Pokud máte tyto předpoklady, tak vám klasický model poradenské společnosti velice brzo přestane vyhovovat. Dobrý finanční poradce totiž musí být především sám osobností, neměl by se schovávat za bezejmenným davem v poradenské firmě. Proto je stále více oblíbený broker pool, a to právě mezi finančními poradci, kteří to myslí s provozováním této činnosti vážně. Pokud se totiž stanete součástí broker poolu, jste to vy, kdo rozhoduje. Máte volnost a můžete rozvíjet své vlastní podnikání.

Lepší služby pro klienty

Mnoho z vás to jistě již pochopilo z předchozích řádků, kde jsme zmiňovali, že jste to vy, kdo rozhoduje. A právě proto můžete svým klientům skutečně nabízet takové produkty, kterým skutečně věříte a které považujete za dobré. Nemusíte prodávat finanční produkty a plnit výkonnostní tabulky, které si vymyslel někdo jiný.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Příběh kávy Ebenica: Radost z dobrodružství a skvělé chuti

17.09.2020 00:15 PR článek - Milujete kávu? Pak určitě víte, že pro skvělou a čerstvou rozhodně nepůjdete do…

Co se starou chatou? Rekonstrukce je vždy dobrý nápad, stačí vědět, jak na…

10.09.2020 02:40 PR článek - Možná jste zdědili starou chatu někde v zahrádkářské kolonii a ta tam nyní leží ladem a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama