Máte doma sportovce? Poradíme s dárky!

Vánoce se kvapem blíží, nákupní horečka pomalu vrcholí a dárky začínají zabírat místo ve skříni. Čím ovšem potěšit nadšeného sportovce, který nemá čas obrážet fitness centra? Máte hned dva skvělé typy. (PR článek)

Přidejte svůj názor

dárky
doporučujeme

Aktivní pohyb v pohodlí domova

Když nemůže člověk do fitka, musí fitko k němu! I tak by se to dalo s malou nadsázkou říct. Nadšenému sportovci, který má výrazný časový deficit nic neudělá takovou radost, jako nejlepší běžecký pás. Na vás je vybrat ten správný a srovnat si veškeré parametry tak, aby obdarovanému vyhovoval. K výběru je několik desítek běžeckých pásů v cenových relacích od pěti až do téměř devadesáti tisíc korun.

Záleží jen na vás, kolik jste ochotní investovat. U běžecký pásů platí, že čím dražší, tím propracovanější. Pokud hledáte zlatou střední cestu, připravte si sumu kolem dvaceti tisíc, v té se potkávají stroje s nejlepším poměrem cena/výkon. Abyste našli opravdu to pravé, stroj je dobré vyzkoušet. Pokud ho ovšem opravdu plánujete dát jako dárek, pečlivě si pročtěte recenze a zkušenosti uživatelů.

Koloběžka jako hit

Koloběžka už není výsadou malých dětí. Drandit můžou vesele i rodiče. Tento skvělý, skladný a nenáročný dopravní prostředek, kterým se lze dostat prakticky kamkoliv, zažívá obrovský boom. Navíc pořizovací investice není nijak vysoká. Samozřejmě, i u koloběžek najdeme v nabídce kousky, které se přibližují deseti tisícům, ovšem kvalitu za rozumnou cenu pořídíte i za mnohem méně.

Pokud se rozhodnete potěšit někoho právě koloběžkou, berte v potaz zejména terén, ve kterém se bude pohybovat. Nejlepší koloběžka by měla být dobře ovladatelná, ne příliš těžká, ovšem s patřičnou nosností a pozornost věnujte také brzdám.

Vybírejte pečlivě

Protože oba z našich typů na dárky spadá do kategorie finančně náročnějších dárků, s výběrem se dobře rozmyslete. Pokud nemáte možnost vyzkoušet osobně, hledejte a studujte zkušenosti ostatních, díky kterým objevíte i drobné nuance, které můžou váš výběr zásadně ovlivnit.

Tak už víte, čím své drahé potěšíte?

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama