Věrnostní programy ve Vašem mobilu – šetří peněženku hned dvakrát

PR článek - V rámci věrnostních programů můžete šetřit prakticky na všem, od čínských hub, přes náhradní díly na auto, potraviny a drogerii, až po dovolenou. Díky „digitalizaci“ věrnostních programů, již nemusíte v peněžence nosit desítky plastových kartiček. Informace ze svých zákaznických karet můžete mít uloženy ve svém mobilu, resp. aplikaci Portmonka.

Přidejte svůj názor

Nokia Lumia, ilustrační foto

Při placení své členství ve věrnostním klubu prokážete právě informacemi z této aplikace. Zároveň, přímo v aplikaci se můžete registrovat do několika nových věrnostních programů, tj. již nemusíte navštěvovat pobočku za účelem vyřízení této registrace.

Pokud budete mít věrnostní karty na jednom místě – v aplikaci Portmonka, odpadá Vám neustálé hledání, půjčování či vyřizování ztracených kartiček. Nic Vám tak nebrání registrovat se do dalších věrnostních programů, od kterých Vás odrazovaly právě nevýhody plastových kartiček.

Portmonku doporučují i samotní prodejci

Možná se Vám již stalo, že Vám aplikaci Portmonka doporučovali v obchodech. Jedná se o velmi rozšířenou aplikaci (aktuální počet stažení aplikace přesahuje hranici 400 000, počet registrovaných věrnostních programů je přes 1 400 000), která dokonce získala ocenění „Nejlepší aplikace roku 2017 v segmentu životní styl“.

Portmonka je zdarma, a to ve verzích pro operační systémy Android a iOS:

odkaz pro stažení aplikace ve verzi pro Android
odkaz pro stažení aplikace ve verzi pro iOS

Nejen věrnostní programy, ale také slevové kupóny

Přímo v aplikaci najdete i exkluzivní slevové kupóny, se kterými můžete šetřit na nákupech, aniž byste byli členy věrnostních programů těchto prodejců.

Stáhněte si ještě dnes aplikaci Portmonka do svého chytrého telefonu, své peněžence ulevíte hned dvakrát. Tím, že ji zbavíte plastových věrnostních kartiček a tím, že začnete nakupovat za zvýhodněné ceny ve více obchodech.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Typy rámů dioptrických brýlí: Jak vybrat ten správný

26.01.2019 05:31 PR článek - Přišli jste z kontroly u očního specialisty a byly vám předepsány brýle. Pro člověka,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama