Investice do nemovitostí? Experti poradí začátečníkům i všem ostatním

Brno - Investování do nemovitostí je stále častěji diskutované téma. Na trhu je nespočet investičních produktů od zlata, diamantů, přes podílové fondy, dluhopisy, a podobně. Nicméně, u těchto komodit není často vidět na konec řetězce a na reálnou hodnotu investice. Absence fyzického vlastnictví (držení v ruce) a tím určité jistoty tak výrazně klesají. Akciové trhy jsou zase jako na houpačce a mnoho lidí se obává, že není dobré věřit firmám, které vydávají dluhopisy, protože může přijít recese.

Přidejte svůj názor 1 komentář

CZK
doporučujeme

Mezi těmito námitkami nemovitosti vynikají. Jejich hodnota sama o sobě roste a ještě ke všemu poskytují rentu v podobě nájmu. Mnoho lidí, ale tápe, jaké nemovitosti a kde kupovat? Jak kupovat a jak se o nemovitosti starat?

Právě na tyto a další otázky má odpovědět konference Do cihel. Ta se koná již 11. října 2018, v prostorách brněnského Impact HUBu, na adrese Cirilská 7.

Účastníci konference se mimo jiné dozví, proč je investice do nemovitostí tou nejlepší volbou, jaké nemovitosti jsou na investice vhodné a jaké jsou možnosti úvěrování investičních nemovitostí. Dále, jakým způsobem se o nemovitost starat, aby se zhodnocovala a neklesala na ceně, jaké nájemníky si vybírat, kde a jaké jsou nejvhodnější postupy v pronajímání a jak optimalizovat zisky z nájmu.

Konference je určena těm, kteří o investicích teprve přemýšlejí, tak stávajícím majitelům nemovitostí, kteří chtějí zajistit, aby jejich investice byla smysluplná.

Konferencí provedou špičkoví řečníci a znalci v oboru nemovitostí a financování. Tomáš Suchomel a Viktor Mejzlík z realitní skupiny VITOM Group, pod kterou spadá mimo jiné společnost Garantovaný nájem, a.s., Daniel Kába, Výkonný ředitel účetní, daňové a poradenské firmy ORKÁN plus, s.r.o., člen Rotary klubu a Oldřich Janda z Oldřich Janda Consultancy s.r.o.

Bližší informace o konferenci a vstupenky na ni získáte na adrese www.docihel.cz.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Drahý leasing se vám nemusí vyplatit. Proč je lepší vzít si auto na půjčku?

03.10.2019 16:21 Často od okolí slýcháte, ať si auto nekupujete, ale pořídíte ho na leasing? Ano, pronajmout si…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama