Investice do nemovitostí? Experti poradí začátečníkům i všem ostatním

Brno - Investování do nemovitostí je stále častěji diskutované téma. Na trhu je nespočet investičních produktů od zlata, diamantů, přes podílové fondy, dluhopisy, a podobně. Nicméně, u těchto komodit není často vidět na konec řetězce a na reálnou hodnotu investice. Absence fyzického vlastnictví (držení v ruce) a tím určité jistoty tak výrazně klesají. Akciové trhy jsou zase jako na houpačce a mnoho lidí se obává, že není dobré věřit firmám, které vydávají dluhopisy, protože může přijít recese.

Přidejte svůj názor 1 komentář

CZK
doporučujeme

Mezi těmito námitkami nemovitosti vynikají. Jejich hodnota sama o sobě roste a ještě ke všemu poskytují rentu v podobě nájmu. Mnoho lidí, ale tápe, jaké nemovitosti a kde kupovat? Jak kupovat a jak se o nemovitosti starat?

Právě na tyto a další otázky má odpovědět konference Do cihel. Ta se koná již 11. října 2018, v prostorách brněnského Impact HUBu, na adrese Cirilská 7.

Účastníci konference se mimo jiné dozví, proč je investice do nemovitostí tou nejlepší volbou, jaké nemovitosti jsou na investice vhodné a jaké jsou možnosti úvěrování investičních nemovitostí. Dále, jakým způsobem se o nemovitost starat, aby se zhodnocovala a neklesala na ceně, jaké nájemníky si vybírat, kde a jaké jsou nejvhodnější postupy v pronajímání a jak optimalizovat zisky z nájmu.

Konference je určena těm, kteří o investicích teprve přemýšlejí, tak stávajícím majitelům nemovitostí, kteří chtějí zajistit, aby jejich investice byla smysluplná.

Konferencí provedou špičkoví řečníci a znalci v oboru nemovitostí a financování. Tomáš Suchomel a Viktor Mejzlík z realitní skupiny VITOM Group, pod kterou spadá mimo jiné společnost Garantovaný nájem, a.s., Daniel Kába, Výkonný ředitel účetní, daňové a poradenské firmy ORKÁN plus, s.r.o., člen Rotary klubu a Oldřich Janda z Oldřich Janda Consultancy s.r.o.

Bližší informace o konferenci a vstupenky na ni získáte na adrese www.docihel.cz.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

5 důležitých kroků při vyřizování hotovostní půjčky

15.06.2019 02:19 Pokud si chcete vzít půjčku v hotovosti, takzvaně na ruku, potom ji musíte sjednat buď přímo na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama