Johnny Depp utekl z natáčení, další díl Pirátů z Karibiku v ohrožení

Sydney - Populární herec Johnny Depp utekl z natáčení dalšího dílu filmové série Piráti z Karibiku, aby se vrátil do USA za manželkou Amber Heardovou. Pro produkci to znamená další problém.

Přidejte svůj názor

Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp, americký herec, známý zvláště pro své výkony ve filmech Střihoruký Edward, Ospalá díra, Piráti z Karibiku, Hledání Země Nezemě nebo Karlík a továrna na čokoládu. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.
doporučujeme

Depp měl točit na Zlatém pobřeží ve státě Queensland, ale ve středu večer z natáčení odešel. "Vrací se do Států prvním soukromým charterovým letem, který bude moct sehnat," uvedl zdroj z produkčního týmu.

Podle australského deníku Gold Coast Bulletin se Depp a jeho manželka, se kterou se oženil před třemi měsíci, neustále hádali. Štáb Heardovou vyzval, aby opustila natáčení, protože jejich hádky ho narušují.

Předpokládá se, že Heardová odletěla do USA minulý týden se dvěma psy, kteří museli Austrálii opustit, protože nepodstoupili povinnou karanténu. Jinak australské úřady hrozily jejich utracením.

Pokud Depp z Austrálie skutečně odletí, bude to pro film studia Disney nazvaný Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Piráti z Karibiku: Mrtví muži nemluví), znamenat velký problém. Film je už nyní pozadu s natáčením poté, co si Depp zranil ruku a v březnu se vrátil do USA, aby se zotavil.

Loading...
Témata: Johnny Depp | Austrálie
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Čechy nelze pokořit silou? Církev musela po výprasku u Domažlic změnit…

22.09.2019 16:44 Aktualizováno Během husitských válek bylo na našem území svedeno mnoho bitev, kromě slavných vítězství jako byla…

Podivné záliby a choutky českého krále. Byl Václav IV. gay?

22.09.2019 16:43 Aktualizováno O synovi proslulého českého krále Karla IV., jehož podobizna zdobí naše stokorunové bankovky,…

Nudismus: Proč se Němci tak rádi svlékají? Cizinci se nestačí divit

21.09.2019 12:58 Aktualizováno Když policista Michael Adamski viděl svou tchýni poprvé nahou, byl z toho trochu na rozpacích. Ale…

Nádor děložního hrdla. Proč je tak záludný? Tyto rady vám mohou zachránit…

20.09.2019 18:07 Zákeřnost zhoubného onemocnění děložního hrdla spočívá především v tom, že se dlouho nijak…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama