Johnny Depp utekl z natáčení, další díl Pirátů z Karibiku v ohrožení

Sydney - Populární herec Johnny Depp utekl z natáčení dalšího dílu filmové série Piráti z Karibiku, aby se vrátil do USA za manželkou Amber Heardovou. Pro produkci to znamená další problém.

Přidejte svůj názor

Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp, americký herec, známý zvláště pro své výkony ve filmech Střihoruký Edward, Ospalá díra, Piráti z Karibiku, Hledání Země Nezemě nebo Karlík a továrna na čokoládu. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

Depp měl točit na Zlatém pobřeží ve státě Queensland, ale ve středu večer z natáčení odešel. "Vrací se do Států prvním soukromým charterovým letem, který bude moct sehnat," uvedl zdroj z produkčního týmu.

Podle australského deníku Gold Coast Bulletin se Depp a jeho manželka, se kterou se oženil před třemi měsíci, neustále hádali. Štáb Heardovou vyzval, aby opustila natáčení, protože jejich hádky ho narušují.

Předpokládá se, že Heardová odletěla do USA minulý týden se dvěma psy, kteří museli Austrálii opustit, protože nepodstoupili povinnou karanténu. Jinak australské úřady hrozily jejich utracením.

Pokud Depp z Austrálie skutečně odletí, bude to pro film studia Disney nazvaný Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Piráti z Karibiku: Mrtví muži nemluví), znamenat velký problém. Film je už nyní pozadu s natáčením poté, co si Depp zranil ruku a v březnu se vrátil do USA, aby se zotavil.

Témata: Johnny Depp | Austrálie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zápach z úst, únava, bolest hlavy. Lékaři odhalují, co s tělem dělá…

17.02.2019 09:53 Celosvětová spotřeba masa rok od roku stoupá. Mnoho lidí si bez konzumace masa ani nedokáže…

Fotografie, které uvěřila celá CIA, zachytila Hitlera v roce 1955

16.02.2019 22:27 Aktualizováno Konspirační teorie o tom, že konec nacionalistického vůdce Adolfa Hitlera byl jiný, než se…

Šaty pro ženy, sako pro muže? Podle odbornice je dnes móda úplně jiná

16.02.2019 18:28 Móda v dnešní době ztrácí bariéry mezi tím, co nosí muži a ženy. Na přednášce na mezinárodním…

Nejhledanější poklad světa může být kdekoliv. Nikdo neví, jak vypadá

16.02.2019 15:06 Kalich, ze kterého pil Ježíš Kristus při poslední večeři, a ve kterém byla zachycena jeho krev po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama