Nejlépe placení herci? Leonardo DiCaprio a Angelina Jolie

Los Angeles - Nejlépe placeným hercem Hollywoodu se letos stal Leonardo DiCaprio, který z prvního místa žebříčku sestavovaného časopisem Forbes sesadil Johnnyho Deppa. Informuje o tom v úterý webový portál deníku Daily Mail.

371
doporučujeme

DiCaprio si v období mezi loňským a letošním květnem vydělal 77 milionů dolarů (téměř 1,3 miliardy korun). Nejvíc mu vynesly role v thrillerech Prokletý ostrov režiséra Martina Scorseseho a Počátek Hanse Zimmera.

Lídr žebříčku z loňského roku Johnny Depp letos skončil na druhém místě. Ve zmíněném období si přišel na "pouhých" 50 milionů dolarů (přes 838 milionů korun).

První trojici uzavírá herec Adam Sandler, který si nedávno zahrál spolu s Jennifer Anistonovou a Nicole Kidmanovou v komedii Zkus mě rozesmát. Sandlerův roční výdělek představuje 40 milionů dolarů (670,5 milionu korun).
 
Čtvrtým nejlépe placeným hercem se stal Will Smith (36 milionů dolarů). Za ním se s 35 miliony dolary umístil Tom Hanks, který za svůj výdělek z velké části vděčí i sérii animovaných snímků Toy Story, v nichž propůjčil hlas kovboji Woodymu.

Z hereček si podle Forbesu nejlépe vydělává Angelina Jolie, která si přišla na 30 milionů dolarů. Na stejnou částku dosáhla i Sarah Jessica Parkerová.
 
O dva miliony méně vydělaly Jennifer Anistonová a Reese Witherspoonová. Za nimi se umístily Julie Robertsová a hvězda upírské ságy Stmívání Kristen Stewartová, jejichž výdělek dosáhl částky 20 milionů dolarů.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Roztroušená skleróza? Značná část Čechů má o nemoci zcestné představy

04.08.2020 12:13 Roztroušenou sklerózu si kvůli názvu spojuje část lidí podle neuroložky Evy Kubaly Havrdové se…

Perfekcionisti v práci jsou problém. Psychologové vysvětlili proč

02.08.2020 19:51 Když se řekne perfekcionista, nepochybně se vám hned někdo vybaví - šéf, kolega nebo dokonce…

Supermarkety slaví 90 let existence. Kde se zrodil revoluční nápad?

02.08.2020 12:48 Pro většinu zákazníků jsou supermarkety vítanou možností, jak na jednom místě a v relativním…

Proč jsou někteří důchodci nesamostatní a nepohybliví? Na vině je nemoc,…

01.08.2020 22:00 Aktualizováno Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama