Kouzelný "robot" Omurzakov: Nedostal od Primy a JOJ své miliony!

Praha – Vítěz druhé řady nejúspěšnější talentové show světa Česko Slovensko má talent, kyrgyzský tanečník Atai Omurzakov (20), dle svých slov zatím od televizí Prima a Joj, jež pořad vysílaly, nedostal svou výhru ve výši asi dvou a půl milionu korun. Jak a z čeho nyní Atai žije? Informaci přinesl server super.cz.

371
doporučujeme

Atai nikdy nebyl velký boháč, pochází z nuzných poměrů, jeho matka prý celý život živořila. I proto chtěl milionovou výhru věnovat právě jí a dalším chudým lidem. Jenže zatím nemůže. Televize dosud nezaplatila.

„Prima se stále vymlouvá a vyplacení výhry oddaluje. Naposledy mu slíbili, že peníze má dostat koncem března,“ řekl serveru super.cz blízký přítel Ataie.

Tanečník nemůže už dále čekat a vystupuje na veřejnosti. V pátek večer má domluvené vystoupení v jednom z pražských klubů. Vstupné stojí sto korun, tudíž je otázkou, jestli Atai vůbec něco vydělá.

Atai Omurzakov, ač z Kyrgyzstánu, bude Českou a Slovenskou republiku reprezentovat v Las Vegas, na přehlídce talentů z celého světa, jako tomu bylo v případě akrobatického dua Dae Men, jež vyhrálo první řadu soutěže. Atai zaujal miliony diváků svým úžasným, a chvílemi i nepochopitelným tancem, který prokládal zajímavým příběhem (o andělovi, o robotovi aj.).

Témata: TV Prima
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Příchod Cyrila a Metoděje se slavil v březnu, Hus nebyl průkopník…

05.07.2020 22:05 Aktualizováno ROZHOVOR – Vyzdvihuje jejich vlastenectví. Tradice Cyrila a Metoděje i mistra Jana Husa, jejichž…

Knihovna v USA žádá, aby lidé nedávali knihy do mikrovlnky

04.07.2020 20:54 Některé věci se zkrátka musí sdělit jasně. Tady je jedna z nich: Nezkoušejte knihy dávat do…

Kojení z pohledu historie: Výnosný byznys i nepřípustná vulgarita

04.07.2020 09:17 Až do moderní doby, kdy se poprvé na trhu objevila zdravotně nezávadná umělá výživa, představovalo…

Cukr a mléko do kávy? Nahraďte to solí, tvrdí experti

29.06.2020 12:52 Káva je jedním z mála nápojů, které si někteří z nás musí patřičně upravit tak, aby měl přesně…

Související:

Právě se děje

Další zprávy