Mareš přiznal: Chtěl jsem to odpískat! VIDEO: Zpíval a tančil Gangnam Style

Praha - Leoš Mareš (36) po dlouhé době moderoval velký televizní přenos, konkrétně vyhlášení Anděl 2012 na České televizi. "Chtěl jsem to odpískat," přiznal Mareš v rozhovoru pro revue.idnes.cz. Co to bylo?

Rádio, diskotéky, televizní show. Leoš Mareš
doporučujeme


Zdroj: YouTube

Leoš Mareš chtěl udílení hudebních cen Anděl pojmout trochu jinak, než tomu bylo v minulých letech. Chtěl to udělat "světové". I proto zvolil jako start přímého přenosu vlastní prezentaci internetového hitu Gangnam style, který zhlédlo více než miliarda lidí.

"Text jsem vymyslel sám, chtěl jsem v něm zdůraznit, že večer bude v duchu pocty těm,  kteří muzice rozumí. Musím ale říct, že ještě v pátek jsem chtěl celé číslo  odpískat. Když jsem si ho zkoušel, došlo mi, že to nebude jednoduché. Nakonec  jsem podlehl tlaku ostatních a sedmnáct hodin před přenosem jsem nedělal nic  jiného, než že jsem se učil ten text," přiznal se Mareš v rozhovoru pro revue.idnes.cz.

Mareš po svém úvodním vystoupení sklidil potlesk, ač několikrát v průběhu přímého přenosu vybídl diváky ke "standing ovation", tedy k potlesku vestoje. Publikum totiž místy bylo velmi chladné, až akademické.

Pro Mareše to byla vůbec první spolupráce s Českou televizí. Zkusil si tak, jak se moderuje bez reklamních pauz. "Žádné čurání, prostě přímák v kuse," směje se Mareš.

Ačkoliv se může zdát, že jeho moderátorská hvězda trochu opadá, není tomu tak. Nedávno uváděl slavnostní večer v Národním divadle ke 120. výročí založení fotbalového klubu SK Slavia Praha a jak sám včera v přímém přenosu upozornil, ihned po skončení "andělského večera" odjel moderovat diskotéku do Turnova.

Témata: Mareš, Leoš
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Královna Alžběta II. oslavila své první narozeniny od smrti prince Philipa

12.06.2021 18:35 Britská královna Alžběta II. dnes přihlížela vojenské přehlídce na hradu Windsor konané na její…

Sebastian Kneipp a jeho léčení vodou. Doporučoval i otužování

12.06.2021 16:30 Léčivé účinky vody jsou známy celá tisíciletí, lázeňství se zrodilo již v období starověku. Voda…

Alchymisté ve službách šlechty. Rudolf II. nebyl jediný, koho tajemná věda…

12.06.2021 12:30 Císař Rudolf II. je pověstný svou vášní pro alchymii. Tento panovník však nebyl zdaleka jediný,…

Princ Harry a vévodkyně Meghan oznámili narození dcery. Pojmenovali ji po…

06.06.2021 18:59 Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová oznámili narození své první dcery, pojmenovali…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama