Muž s nejdelším penisem na světě odmítá operaci. Jeho chlouba má 48 centimetrů a ženy před ní utíkají + FOTO

Saltillo (Mexiko) - Muž s nejdelším penisem na světě odmítá operaci, která by zredukovala velikost jeho chloubu. A to i přesto, že byl kvůli penisu shledán invalidním a že mu lékaři operaci důrazně doporučili. Roberto Esquivel Cabrera (54) má penis měřící neuvěřitelných 48 centimetrů a vážící téměř kilogram.

Roberto Esquivel Cabrera má nejdelší penis na světě.
doporučujeme

Lékaři potvrdili, že Cabrerův penis není podvod, muž si jej dokonce nechal zrentgenovat, aby prokázal, že je skutečný. Jeho obrovské přirození mu způsobilo zdravotní problémy, penis také potřebuje vlastní polštář, aby se jeho majitel mohl v noci pohodlně vyspat.

Muž dokonce dává přednost velikému penisu před sexem, má totiž příliš velký obvod na pohlavní styk. „Nemohu do ženy proniknout, protože je příliš tlustý,“ vysvětluje Mexičan pro server Express. O pohlavní styk se ženou se prý pokusil dvakrát. První partnerku ale vyděsila jeho velikost a pro druhou to bylo příliš bolestivé.

Cabrera byl lékaři shledán jako invalida, přežívá jen díky pomoci potravinové banky. Lékaři mu nabídli operaci, která by vedla ke zmenšení jeho penisu, on ji ale odmítá. „Jsem slavný, protože mám největší penis na světě. Jsem s ním spokojený, vím, že nikdo stejnou velikost nemá. Chtěl bych být v Guinessově knize rekordů, ale nechtějí tento záznam uznat,“ vysvětluje.

Soukromá společnost se dokonce nabídla, že mu za operaci zaplatí, i to ale Mexičan odmítl. Jeho cílem je prý najít tu správnou ženu a možná i zahrát si ve filmu pro dospělé. „Jsem spokojený s mým penisem a chci se vrátit do USA a strávit zbytek svého života tam. Nejsem smutný, protože vím, že ve Spojených státech existuje spousta žen. Jedna z nich pro mě bude správně veliká,“ doufá.

Lékař Jesus David Salazar Gonzalez uvedl, že Cabrerovi redukci velikosti doporučil. Doktoři mu prý mohou pomoci k normálními tvaru penisu. Zákrok je podle něj bezpečný a neovlivní funkčnost přirození ani možnost mít děti. „Ale nechce to přijmout, raději bude mít penis větší než má většina lidí,“ dodal lékař s tím, že velkou část jeho chlouby tvoří pouze kůže.

Lékařští experti nedávno provedli důkladné vyšetření Cabrerova penisu a zjistili, že má velmi velkou předkožku. Tvrdí, že si natahoval penis závažím, když byl teenager. Dr Gonzalez k tomu řekl: „Je posedlý délkou penisu.“

Roberto byl obviněn z napadení dvou nezletilých dívek a byl deportován ze Spojených států.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrad Přimda představuje v českých dějinách mnohá „nej“

13.06.2021 15:30 Zřícenina hradu Přimda se vypíná na kopci nad stejnojmennou obcí v okrese Tachov v západních…

Mor zabíjel i mezi šlechtici. Kdo na něj doplatil?

13.06.2021 14:00 Mor si nevybíral mezi bohatými a chudými, urozenými či neurozenými. Smrtelná choroba zasáhla také…

Královna Alžběta II. oslavila své první narozeniny od smrti prince Philipa

12.06.2021 18:35 Britská královna Alžběta II. dnes přihlížela vojenské přehlídce na hradu Windsor konané na její…

Sebastian Kneipp a jeho léčení vodou. Doporučoval i otužování

12.06.2021 16:30 Léčivé účinky vody jsou známy celá tisíciletí, lázeňství se zrodilo již v období starověku. Voda…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama