Manžel pohřbil ženu. Po dvou letech ji viděl živou v televizi

Casablanca - Svým vlastním očím nemohl uvěřit muž, který si zapnul televizní show, v níž se lidé snaží spojit s blízkými, s nimiž ztratili kontakt. Z obrazovky na něj totiž koukala manželka, kterou pochoval o dva roky dříve.

Ilustrační foto
doporučujeme

Lékaři v nemocnici v Casablance před dvěma lety Abraghu Mohamedovi oznámili zdrcující novinu - jeho milovaná manželka je mrtvá, zemřela při dopravní nehodě.

Truchlící muž proto ženě vystrojil pohřeb a naposledy se s ní rozloučil. Koneckonců neměl žádný důvod, proč doktorům nevěřit. O to větší nyní zažil šok, když se jeho "mrtvá" manželka objevila v televizi - živá a zdravá.

Žena do pořadu zatelefonovala, že ztratila spojení se svým manželem a nadiktovala Mohamedovo jméno a jeho starou adresu. Muž se na pořad nedíval v přímém přenosu, ale dozvěděl se o všem od svých přátel.

Novinářům později Mohamed vysvětlil, že mrtvola v rakvi byla zabalená do plátna, a proto netušil, že v ní není mrtvola jeho manželky, ale nějaké jiné ženy.

A jak vlastně k takovému neuvěřitelnému omylu došlo? Když muž manželku přivezl po nehodě do nemocnice, bylo mu řečeno, že jeho drahá polovička nejspíš nepřežije.

Lékaři ovšem rozhodli, že stejně zkusí operovat a požádali Mohameda, aby přivezl peníze na pokrytí zákroku. Muž proto okamžitě vyrazil do čtyři hodiny vzdáleného domova pro požadovaný obnos.

Když se vrátil, doktoři mu oznámili, že jeho žena mezitím zemřela. Později mu nemocniční personál vydal tělo zabalené do plátna, které zdrcený Maročan pohřbil.

Všichni si nyní kladou otázku, jak mohlo dojít k takovému omylu. Zajímá je také, proč zraněná žena nedokázala manžela kontaktovat dřív, než se přestěhoval. Je ovšem možné, že dotyčná po nehodě ztratila paměť.

Témata: Maroko | zajímavosti | ženy
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Halloween v éře covidu: Bez ječení, dětem se pošle koleda tři metry…

29.10.2020 09:33 Při tradičních oslavách halloweenu Sarah Schwimmerová otevře dveře a rozdává sladkosti do…

Hlad a bída odstartovaly vznik státu. Němci i komunisté nenáviděli 28.…

28.10.2020 22:14 Aktualizováno ROZHOVOR – Nechtěli dál už žít v bídě, o hladu i zimě. Všeho měli dost. Historik Libor Svoboda z…

Zadaní Češi jsou v době pandemie spokojenější, můžete se zapojit do …

27.10.2020 11:01 Zadaní lidé v České republice jsou podle výzkumu Národního ústavu duševního zdraví (NUDZ) v době…

O tetování kvůli recesi klesl zájem až o 50 procent

24.10.2020 16:53 Zájem o tetování v českých i slovenských studiích klesl až o 50 procent. Hlavním důvodem přitom…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama