O nás

Představení projektu

Vlastníkem je vydavatelství INCORP a.s. (dříve Active Solutions s.r.o.), které vzniklo v roce 2009, čímž jsme reagovali na média, která byla většinou vlastněna mocenskými byznys skupinami. V posledních letech ovšem sledujeme, jak některá média jsou i pod silným politickým vlivem a dokonce některé tituly přešly do vlastnictví osob spojených s politikou. To v našem vydavatelství neexistuje, dokonce je rozpoznatelné, že byznys našeho vydavatelství roste přirozeným, nikoli dramatickým způsobem.

Podnikáme v České republice, kde je běžné, že zde vznikají média, která hlásají nezávislost se skutečností, že při vzniku zakládají velké společnosti, které od počátku zaměstnávají mnoho zaměstnanců. Už tato skutečnost je pro ty, kteří podnikají, minimálně podivná. V tuto chvíli je na každém z vás, aby zhodnotil, zda se jedná o médium skutečně nezávislé.

Média jsou důležitá pro společnost. Jejich úkolem je nestranná informační služba, která čtenáři nabídne politicky nezabarvené zpravodajství. Zajišťujeme svobodu projevu, kritické posuzování jednání politiků, státních institucí a plníme důležitou kontrolní funkci.

Projekt EuroZprávy.cz je zaměřen na denní online zpravodajství z domova, ze světa, byznysu, kultury, sportu a dalších oblastí společenského života. Obsah tvoří mladí lidé, ale i lidé s letitými zkušenostmi v žurnalistice. Projekt se zařadil mazi úspěšné zpravodajské portály s dynamickým růstem. Více informací zde.

Za našim vydavatelstvím nestojí žádná mocensko-politická struktura, financování provozu je pouze z vlastních prostředků, které pramení z reklam na titulu.

Naše zpravodajství přináší unikátní obsah připravovaný mladými, zkušenými a etablovanými novináři. Redakce serveru EuroZprávy.cz se nezastaví před "branami" žádného tématu.

Právě se děje

Další zprávy

reklama